Mniejszy Galaxy S III już 11 października

Opublikowano: 10 października 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

JK Shin, szef Samsung Mobile Communications, potwierdził, że 11 października firma przedstawi czterocalową wersję flagowego smartfona – Galaxy S III. 

Podczas spotkania z koreańską prasą JK Shin poinformował, że 11 października w Niemczech odbędzie się premiera mniejszej wersji Samsunga Galaxy S III. Nie zdradził jednak więcej informacji na temat samego urządzenia. Dodał tylko, że ma być to pełnoprawny model, bez funkcjonalnych – w stosunku do większego brata – ograniczeń.

Mniejszy Galaxy S III już 11 października 1

Samsung tłumaczy, że decyzja o wprowadzeniu mniejszego smartfona dyktowana jest zainteresowaniem Europejczyków telefonami o tym rozmiarze. Co ciekawe, mówiąc o nowym telefonie Shin użył określenia „mini”. Przypomnijmy, że według prasowych doniesień jeszcze w tym miesiącu zadebiutować ma mniejszy tablet firmy Apple – iPad mini.

za: TheVerge, inews24.com

Dawid ZarazińskiMniejszy Galaxy S III już 11 października

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.