Nadchodzi TechCamp #3

Zaproszeni goście zostawiają krawaty w biurze, by w nieformalnych okolicznościach podzielić się swą wiedzą. Wszystko przy pizzy, piwie i całkowicie za darmo.

Nadchodzi TechCamp #3 1Tym razem pod lupą uczestników znajdzie się rynek technologii mobilnych. 14 marca w klubie Lizard King odbędzie się trzeci odcinek TechCampu.

TechCamp rozpocznie się o 18.30. Na scenę wkroczy wtedy ewangelista Microsoft –  Bartłomiej Zass, który nakreśli zgromadzonym na sali możliwości, jakie roztacza przed programistami kolejna wersja mobilnej platformy Windows Phone. Ekspert w czasie prelekcji zajmie się wyjaśnieniem filarów systemu – od interfejsu użytkownika, przez sposoby monetyzacji, aż do podstaw programowania.

O tym, jak telefony dogoniły pecety, opowie z kolei Michał Zając, związany z firmą DreamCommerce autoryzowany szkoleniowiec Zend oraz technologii webowych w Compendium.

Zaopatrzeni w techniczną wiedzę uczestnicy dostaną następnie odpowiedź na jedno z bardziej nurtujących pytań – ile tak naprawdę można zarobić w branży mobile. O modelach biznesowych i potencjale rynku dowiedzą się od Anny Godek-Biniasz z iPlacement.

Na koniec przegląd najciekawszych aplikacji mobilnych ostatnich lat zrobią studenci Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Po przetrawieniu wszystkich wiadomości, uczestnicy TechCampu zostaną zaproszeni do dyskusji z prelegentami na temat przyszłości Windows Phone.

Rejestracja na TechCamp jest bezpłatna i odbywa się przez formularz na stronie www.techcamp3.evenea.pl. Pizzę dla wszystkich i piwo dla najbardziej aktywnych, gwarantuje firma Dontpay. Na wydarzenie zaprasza organizator – Akademia Empathy oraz partnerzy, a wśród nich m.in. redakcja e-biznes.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry