Nagroda w konkursie Microsoft dla Fild.NET

SmartWork – nowe rozwiązanie firmy Fild.NET do optymalizacji procesów biznesowych – zostało wyróżnione prestiżową nagrodą od Microsoft w konkursie na najlepsze aplikacje zgodne z systemem Microsoft Office 2007.

Nowe oprogramowanie Fild.NET działa na bazie m.in. Microsoft SharePoint Portal Server 2007 i stanowi rozwinięcie umieszczonego w nim mechanizmu Workflow. SmartWork w jeszcze większym stopniu optymalizuje procesy biznesowe przez wykorzystanie formularzy elektronicznych. Dzięki temu, codzienne, powtarzające się zdarzenia stają się automatyczne i uporządkowane. Program w 100 proc. wykorzystuje możliwości Microsoft Office 2007 i w pełni integruje się z tym systemem.

„SmartWork to oszczędność czasu i porządek. Dzięki temu rozwiązaniu nie gubimy dokumentów i zyskujemy czas dotychczas trwoniony na poszukiwanie adresata dokumentu czy faktury. Na bazie analizy przebiegów informacji i dokumentów – już po wdrożeniu – można również wyszukać „wąskie gardła” w firmie – miejsca, gdzie dokumenty zwykle utykają. Korzyści są znaczne, a koszty wdrożenia takiego rozwiązania – niewielkie. Fild.NET na potrzeby nowej aplikacji wykorzystuje już wdrożone oprogramowanie Microsoft, dzięki czemu firmy sporo oszczędzają, a pracownicy błyskawicznie przyswajają nowy system” – powiedział Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Sp. z o.o.

„W konkursie zorganizowanym przez Microsoft z okazji premiery Visty i Office 2007 wzięło udział 600 osób i 250 przedsiębiorstw, które zgłosiły 160 aplikacji, w dwóch kategoriach: zgodności z Windows Vista i Microsoft Office 2007. Po ośmiu miesiącach od rozpoczęcia konkursu, pomimo rekordowej ilości uczestników, wybór najlepszych rozwiązań był prosty i jednogłośny. W kategorii Office 2007 nagrodziliśmy 4 aplikacje, które zdecydowanie wyróżniały się na tle konkurencji. Wśród nich znalazło się bardzo ciekawe i innowacyjne, nowe rozwiązanie Fild.NET – SmartWork” – powiedział Janusz Krzyczkowski, Kierownik ds. Marketingu Microsoft.

www.fild.net

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry