Najlepsze gry komputerowe zdaniem nastolatków

The Sims, Counter Strike oraz GTA San Andreas to najlepsze gry komputerowe wskazane przez nastolatków w sondażu, który przeprowadził serwis społecznościowy dla młodzieży epuls.pl.

Popularne Simy wygrały zdecydowanie, zdobywając 1/3 oddanych głosów. Taki wynik nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę sukces jakim okazała się premiera najnowszej edycji gry. W ciągu trzech tygodni od pojawienia się na rynku, na zakup The Sims3 zdecydowało się  prawie 100 tysięcy osób.

Na drugiej pozycji w sondażu znalazła się taktyczna „strzelanka” – Counter Strike, na którą głosowało 17 proc. respondentów. Trzecie miejsce uzyskała GTA San Andreas z 11 proc. poparciem. Dziesiątkę najpopularniejszych gier uzupełniają kolejno: Icy Tower (9 proc.), Call of Duty (8 proc.), FIFA 09 (8 proc.), Need for Speed Undercover (6 proc.), Gothic (4 proc.), Wiedźmin (2 proc.), Prince of Persia (2 proc.).

Wybór gier odbywał się w dwóch etapach. Najpierw użytkownicy epulsa zgłaszali swoje propozycje, z których powstała lista dziesięciu najczęściej wskazywanych tytułów. Następnie odbyło się głosowanie, które wyłoniło zwycięzców. W zabawie zorganizowanej przez portal wzięło udział prawie 30 tysięcy epulsowiczów.


Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top