Team Europe Ventures inwestuje w INFAKT

Opublikowano: 15 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

INFAKT Sp. z o.o. poinformowała o podpisaniu umowy inwestycyjnej z funduszem venture capital Team Europe Ventures oraz inwestorem indywidualnym Christophem Janz. Na mocy porozumienia inwestorzy objęli 30% udziałów w spółce.

Hanna LaskowskaTeam Europe Ventures inwestuje w INFAKT

Koniec z Internet Explorer 6 na epuls.pl

Opublikowano: 28 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Serwis społecznościowy epuls.pl namawia swoich użytkowników do zaprzestania używania przeglądarki IE6. Akcja polega na informowaniu i premiowaniu osób, które porzucą starą przeglądarkę. Niewykluczone jest jednak zaprzestanie wspierania IE6 w kolejnych wersjach serwisu.

Hanna LaskowskaKoniec z Internet Explorer 6 na epuls.pl

Czesio i Shrek lepsi od polityków

Opublikowano: 5 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Czesio z „Włatców Móch”, Edward Ącki i serialowa Brzydula zdystansowali prawdziwych polityków w wirtualnych eurowyborach, które 1 czerwca odbyły się w serwisie społecznościowym dla młodzieży epuls.pl. Lista wyborcza nastolatków zyskała prawie trzy razy więcej głosów niż druga w kolejności Platforma Obywatelska.

Hanna LaskowskaCzesio i Shrek lepsi od polityków

Sezon konkursów w Epulsie

Opublikowano: 28 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W Epulsie czuć zbliżające się wakacje. Ich zwiastunem są konkursy, które już teraz przywołują na myśl gorące, letnie dni. Użytkownicy największego polskiego serwisu społecznościowego dla młodzieży wybiorą swoją „Hot dziewczynę”. Mogą też wygrać samochód – fiata 126 p w wersji 2009.

Hanna LaskowskaSezon konkursów w Epulsie

E-głos młodych w eurowyborach

Opublikowano: 25 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Kogo polska młodzież wybrałaby do Parlamentu Europejskiego? Czy to wydarzenie ma dla nich jakiekolwiek znaczenie? Już wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania za sprawą eurowyborów, które zorganizował portal społecznościowy dla młodzieży Epuls.pl.

Hanna LaskowskaE-głos młodych w eurowyborach

epuls.pl rewolucja

Opublikowano: 7 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Nowe logo i całkowicie inny od poprzedniego layout serwisu. Przebudowane profile użytkowników, zmieniona struktura i sekcje. Nowe funkcjonalności i nowy charakter. Nowy epuls.pl.

Hanna Laskowskaepuls.pl rewolucja