Najlepsze oferty bankowych lokat

Coraz więcej osób decyduje się na zakładanie lokat bankowych. Jest to nic innego jak forma oszczędzania. Wpłacając pieniądze na lokatę mamy z niej określony zysk w postaci zgromadzonych odsetek. Każda lokata jest oprocentowana dzięki czemu można zwiększać swoje oszczędności, jednocześnie chroniąc nasze pieniądze przed inflacją. Wkład jaki wniesiemy na lokatę objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, do kwoty 100 000 EURO. Lokaty są obecnie najbardziej popularnym sposobem na oszczędzanie. Przyjrzyjmy się kilku najciekawszym i najbardziej opłacalnym lokatom bankowym jakie znajdziemy w ofercie Plus Banku.

Najlepsze oferty bankowych lokat 1

Coraz więcej osób decyduje się na zakładanie lokat bankowych. Jest to nic innego jak forma oszczędzania. Wpłacając pieniądze na lokatę mamy z niej określony zysk w postaci zgromadzonych odsetek. Każda lokata jest oprocentowana dzięki czemu można zwiększać swoje oszczędności, jednocześnie chroniąc nasze pieniądze przed inflacją. Wkład jaki wniesiemy na lokatę objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, do kwoty 100 000 EURO. Lokaty są obecnie najbardziej popularnym sposobem na oszczędzanie. Przyjrzyjmy się kilku najciekawszym i najbardziej opłacalnym lokatom bankowym jakie znajdziemy w ofercie Plus Banku.

Lokata standardowa Plus Banku.

Lokata Standardowa to propozycja lokaty w Plus Banku z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 0,55% w skali roku. Po wpłacie na okres dwóch miesięcy na taką lokatę kwot 9 999,99 złotych, uda nam się wypracować zysk netto w wysokości 7,32 złotych. Zakres kwoty jaką można wpłacić na tą lokatę to przedział od1 000 do 9 999,99 złotych. bank przygotował tą ofertę z myślą o nowych i obecnych klientach. Depozyt założymy w placówce bankowej bez konieczności zakładania konta bankowego. Oprocentowanie jest stałe, a odsetki kapitalizowane są na koniec okresu. Za zerwanie lokaty czeka nas w konsekwencji całkowita utrata odsetek jakie udało się na tej lokacie wypracować. Lokata Standardowa zakładana na okres jednego miesiąca jest lokatą z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 0,75% w skali roku. Wpłacając na nią 10 000 złotych uda nam się wypracować zysk w wysokości 4,99 złotych. na depozyt można wpłacić kwoty od 10 000 do 49 999,99 złotych. Bank przygotował tą lokatę dla swoich nowych i obecnych klientów. Możemy ją założyć w oddziale. Nie jest konieczne założenie konta bankowego, aby oferta była dostępna. Ten depozyt założymy w oddziale banku. Mamy gwarancję stałego oprocentowania nominalnego i kapitalizacją odsetek na koniec okresu. Całkowita utrata odsetek jest konsekwencją zerwania depozytu przed czasem. Lokata standardowa może być założona na okres dwóch miesięcy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 0,85% w skali roku. Jeżeli wpłacimy na taki depozyt kwotę 10 000 złotych uda nam się zarobić 11,32 złote netto. Zakres kwot jest taki sam jak w przypadku lokaty miesięcznej.

Lokata zakładana przez Plusbank24 to oferta depozytu na okres 14 dni z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1,3% w skali roku. Po wpłacie na kwotę 10 000 złotych, zysk netto z lokaty będzie wynosił 4,07 złotych. depozyt możemy założyć od kwoty 1 000 złotych. oferta jest skierowana dla nowych obecnych klientów banku. Można założyć lokatę online lub przez aplikację mobilną. Wymagane jest do skorzystania z oferty założenie konta osobistego. Oprocentowanie jest stałe, odsetki są kapitalizowane na koniec okresu i jeśli zerwiemy lokatę wcześniej czeka nas całkowita utrata odsetek. Lokata Internetowa w Plus Banku jest lokatą na okres 14 dni z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1,2% w skali roku. Wpłacając na lokatę 10 000 złotych uda się wypracować zysk netto w wysokości 3,75 złotych. Lokatę założymy od kwoty minimalnej 1 000 złotych i można to zrobić jedynie online. Jest to oferta dla nowych i obecnych klientów. Nie trzeba zakładać w banku konta, a oprocentowanie na lokacie jest stałe. Odsetki są kapitalizowane na koniec okresu i czeka nas ich całkowita utrata, jeżeli zerwiemy lokatę przed czasem. Wszystkie lokaty bankowe w Plus Banku objęte są gwarancją wkładu jaką daje Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Taka gwarancja jest potrzebna, bo dzięki niej mamy pewność, że pieniądze wpłacone na lokatę nam nie przepadną.

Wiele osób zastanawia się czy warto zakładać lokaty bankowe. Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Warto. Dzięki lokacie nasze pieniądze są w pełni bezpieczne w banku i co ważne po terminie wykupu tej lokaty zostają nam zwrócone razem z zyskiem jakie udało się na tej lokacie zgromadzić. Każdy bank ma w swojej ofercie lokaty bankowe. Można je podzielić ze względu na czas ich trwania. Mamy lokaty krótkoterminowe, średnioterminowe i długoterminowe. Lokata krótkoterminowa to lokata z terminem wykupu do dwóch miesięcy, lokaty średnioterminowe to lokaty od trzech do dwunastu miesięcy, zaś lokaty długoterminowe to lokaty od roku do nawet pięciu lat. Im wyższa kwota jaką wpłacimy na lokatę i im dłuższy termin jej wykupu tym zarobek z lokaty będzie wyższy. Sprawdźmy kilka ofert lokat bankowych.

Lokaty krótkoterminowe dla każdego.

Envelo Lokata Mobilna to propozycja przygotowana przez envelo bank. Jednym z warunków skorzystania z oferty jest założenie w banku konta osobistego. Jest to depozyt z terminem wykupu równym jeden miesiąc. Można go założyć od minimalnej kwoty 500 złotych. Oprocentowanie nominalne na lokacie jest równe 1,5% w skali roku. Lokata zakładana przez plusbank24 jest depozytem z terminem wykupu jeden miesiąc i oprocentowaniem nominalnym w wysokości 1,4% w skali roku. Można założyć lokatę od kwoty 1 000 złotych po wcześniejszym założeniu w banku konta osobistego. Lokata SKARBONKA PLUS jest ofertą jaką znajdziemy w Idea Banku. Jest to depozyt na okres 45 dni z oprocentowaniem 2,1% w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 500 złotych do 11 mln złotych. Jest to lepsza wersja tej samej lokaty skarbonki plus zakładanej na 1,5 miesiąca. Lokata CLOUD również jest propozycją Idea Banku z oprocentowaniem wynoszącym 2,09% w skali roku. Jednym z warunków jakim trzeba sprostać jest założenie w banku konta osobistego. Jest to depozyt miesięczny na jaki można wpłacić od 500 złotych do maksymalnie 1 mln złotych. Jeżeli na koncie idealnym w banku utrzymamy minimum 10% kwoty wpłaconej na lokatę bank zwiększy nam oprocentowanie nominalne do 2,3% w skali roku., co da nam realne oprocentowanie na lokacie w wysokości 2,09% w skali roku. Jeżeli tego warunku nie spełnimy oprocentowanie depozytu będzie wynosiło jedynie 0,5% w skali roku.

Lokaty (ranking dostępny na https://www.17bankow.com/lokaty-bankowe) kwartalne.

Lokata na Powitanie w Citigold jest lokatą kwartalną jaką proponuje nam Citi Bank Handlowy. Oprocentowanie na tej lokacie w skali roku wynosi 3,6% i możemy ją założyć od kwoty minimalnej równej 300 000 złotych. Jest obecnie promocja w ramach której możemy pozyskać nawet 2 000 złotych. Konieczne jest założenie w banku konta osobistego Citigold. Lokata ma charakter odnawialny i można ją założyć przez internet. Zrywając depozyt przed terminem wykupu trzeba się liczyć z całkowitą utratą zgromadzonych odsetek. Lokata NA NOWE ŚRODKI w Idea Banku jako lokata kwartalna ma oprocentowanie nominalne w wysokości 3% w skali roku. Jest to lokata trzymiesięczna na jakiej zakres kwot, które można wpłacić to przedział od 500 złotych do 1 mln złotych. jest to depozyt jaki możemy założyć bez konta bankowego i bez dobierania innych produktów bankowych. Lokata DESIRE PLUS jest ofertą jaką znajdziemy w Lion’s Banku. Możemy liczyć na oprocentowanie na lokacie w wysokości 3% w skali roku. Zakres kwot na tej lokacie to przedział od 10 000 złotych do maksymalnie 1 mln złotych. Ten depozyt możemy założyć na okres trzech lub sześciu miesięcy. Jednym z warunków skorzystania z oferty jest założenie w banku konta osobistego.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top