Najnowsza aplikacja Ontracka dla polskich użytkowników

Równolegle ze światową premierą Ontrack odzyskiwanie danych wprowadza na polski rynek Ontrack PowerControls 3.10 – najnowszą wersję narzędzia pozwalającego na szybki dostęp do archiwów poczty korporacyjnej opartej na rozwiązaniu Microsoft Exchange Server. Nowy Ontrack PowerControls prócz rozbudowanych możliwości wyszukiwania plików po raz pierwszy pozwoli na szybkie odtworzenie poczty korporacyjnej użytkownikom rozwiązania OpenView Data Storage Protector firmy Hewlett-Packard.

– Liczba wiadomości e-mail z roku na rok wzrasta w zastraszającym tempie. Ta tendencja z pewnością utrzyma się w kolejnych latach dzięki m.in. upowszechnieniu podpisu elektronicznego. Bardzo istotnym problemem z punktu widzenia zarządzania całym przedsiębiorstwem będzie praktycznie nieograniczony dostęp do archiwów poczty elektronicznej. Tą funkcjonalność gwarantuje wprowadzany na polski rynek Ontrack PowerControls 3.10 – jedyne rozwiązanie pozwalające na dotarcie do archiwów poczty Microsoft Exchange Server w wielokrotnie krótszym czasie niż dotychczas znanymi metodami – powiedział Jarosław Kubica, dyrektor ds. rozwoju Ontrack odzyskiwanie danych.

Ontrack PowerControls to narzędzie oferujące możliwość bezpośredniej pracy na oryginale bazy .edb (Exchange Data Base). Jego głównym zastosowaniem jest szybki i nieskomplikowany dostęp do kopii zapasowej pliku. Tradycyjnie do plików bazy .edb można było dotrzeć zatrzymując pracę serwera, bądź tworząc jego kopię. Oba rozwiązania były bardzo czasochłonne.

PowerControls 3.10 prócz nowej funkcjonalności – obsługi HP Data Protector w wersjach 4.0, 4.1, 5.0 i 5.1 pozwala na dostęp do archiwów poczty korporacyjnej stworzonych za pomocą sześciu innych systemów back up – Microsoft NT Backup, Veritas BackupExec, Legato NetWorker, Computer Associates BrightStor, ARC Serve, Veritas NetBackup oraz IBM Tivoli.

PowerControls 3.10 pozwala na dotarcie do archiwów poczty korporacyjnej zarówno za pośrednictwem aplikacji za pomocą których został stworzony system backupowy oraz, tak jak w starszych wersjach oprogramowania, na odtworzenie plików firmowej poczty elektronicznej bezpośrednio z nośnika, na którym jest zapisana.

Nowa aplikacja Ontrack będzie dystrybuowana poprzez kanał partnerski liczący obecnie ponad 900 partnerów. Cena obsługi jednej skrzynki pocztowej przez PowerControls w wersji 3.10 nie zmieni się i będzie wynosić od 2 do 9 Euro

w zależności od ilości skrzynek. Polskimi użytkownikami rozwiązania są m.in. TP SA, PZU Życie i PKO BP SA

http://www.ontrack.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry