Najnowszy telefon Jamesa Bonda

Sony Ericsson wprowadza na rynek limitowaną edycję telefonu Titanium silver C902 Cyber-shot TM. Jest to model używany przez Jamesa Bonda w oczekiwanym z niecierpliwością filmie QUANTUM OF SOLACE, którego światowa premiera planowana jest na listopad 2008.
Sony Ericsson, z okazji zrealizowanej przez wytwórnię EON Productions, dwudziestej drugiej przygody Jamesa Bonda, zatytułowanej QUANTUM OF SOLACE, przedstawia edycję telefonu C902 Titanium silver. Telefon ten – taki, jakiego używa James Bond będzie dostępny przez ograniczony czas i będzie posiadał kartę pamięci z bogatą zawartością nawiązującą do postaci agenta 007.

Użytkownicy będą mieli szansę dowiedzieć się dokładnie jak to jest być tajnym agentem, takim jak James Bond, dzięki pierwszemu poziomowi ekskluzywnej, uprzednio zainstalowanej gry w stylu szpiegowskim. Ponadto, w telefonie oraz na karcie pamięci dostępny będzie zwiastun filmu w pełnym kolorze, wywiady z gwiazdami o kulisach filmu oraz ekskluzywne dodatki, takie jak tapety i wygaszacze ekranu.

Najnowszy telefon Jamesa Bonda 1

Telefon C902 Cyber-shot™ używany jest w filmie przez Jamesa Bonda do fotografowania materiału dowodowego oraz do pomocy agentowi w jego misji. Aparat fotograficzny o rozdzielczości 5MP, z unikalną wysuwaną osłoną obiektywu, z oświetlonymi ikonami dotykowymi umożliwiającymi szybki i łatwy dostęp do opcji aparatu oraz z funkcjami takimi jak Face detection, Photo flash i Auto focus, pozwala Jamesowi Bondowi na wysyłanie zdjęć o wysokiej rozdzielczości do bazy MI6 w celu szybkiego rozpoznania wrogów. Telefon ten oferuje także funkcję BestPic™, pozwalającą użytkownikom na wykonanie serii dziewięciu zdjęć ruchomego obiektu i na wybranie najlepszego z nich, do właściwego użycia, jak również, posiada on funkcję Picture blogging do wgrywania zdjęć na strony bloga oraz PictBridge, do drukowania ich bezpośrednio przez drukarkę, bez korzystania z komputera stacjonarnego czy laptopa.

W sierpniu 2006 Sony Ericsson także współpracował z Jamesem Bondem, aby wprowadzić na rynek limitowaną edycję telefonu z aparatem fotograficznym Casino Royale silver K800i Cyber-shot™, a w listopadzie 2002 telefony komórkowe Sony Ericsson P900 i T68i używane były przez wielu aktorów w dwudziestym  odcinku przygód Jamesa Bonda Die Another Day.

Lennard Hoomik, Corporate Vice President, a zarazem Global Head of Marketing w Sony Ericsson komentuje: „Z radością ogłaszamy kontynuację naszej współpracy przy filmach o Jamesie Bondzie i przedstawiamy nowy telefon Jamesa Bonda – wersję naszego telefonu C902 Cyber-shot™ z limitowanej edycji. Dzięki bogatej zawartości – zarówno tej znajdującej się w telefonie, jak i tej, wgranej do karty pamięci, która towarzyszy modelowi z limitowanej edycji C902 Titanium silver – fani tajnego agenta otrzymają jeszcze więcej Jamesa Bonda od Sony Ericsson”.

W rolę agenta 007, Jamesa Bonda, w filmie QUANTUM OF SOLACE ponownie wcielił się Daniel Craig. Film ten, na podstawie prozy Ian’a Flemming’a zrealizowała wytwórnia EON Productions dla spółki Metro-Goldwyn Mayer Pictures i Columbia Pictures. Jest to dwudziesta druga przygoda z najdłuższej franszyzy w historii kina. Film wyreżyserował Marc Forster. Autorami scenariusza są Neal Purvis i Robert Wade oraz Paul Haggis, producentami zaś – Michael G. Wilson i Barbara Broccoli.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry