Największy konkurs w polskim Internecie w Bankier.pl

Opublikowano: 27 marca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Bankier.pl uruchomił na swoich stronach konkurs dla użytkowników, w którym nagrodami są trzy kredyty w wysokości 100 000 zł każdy bez odsetek i bez żadnych dodatkowych opłat. Łączna wartość gratisowych odsetek od trzech kredytów to ok. 360 000 zł. Konkurs trwa od 20 marca, a formularz konkursowy wypełniło już ponad 2.000 osób.

Konkurs Życiowy Plan został uruchomiony przy współpracy z Bankiem – Sponsorem Nagród, którego nazwa zostanie ujawniona dopiero 15 kwietnia b.r.

Głównym celem projektu jest wprowadzenie na rynek nowatorskiej oferty związanej z kredytem hipotecznym oraz umożliwienie potencjalnym klientom wywierania wpływu na cechy i parametry nowopowstającego produktu tak, aby Bank – Sponsor Nagród mógł jak najlepiej dostosować produkt do potrzeb i preferencji przyszłych kredytobiorców.

„Bankier.pl zawsze chętnie bierze udział w nowatorskich i ciekawych projektach. Dlatego zdecydowaliśmy się zaangażować w tą akcje i stworzyć na stronach Bankier.pl osobną sekcję poświeconą konkursowi.” – powiedział Piotr Długiewicz, prezes Bankier.pl.
Zastosowana formuła konkursu daje użytkownikom jedyną, niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w powstawaniu produktu bankowego, a oferta kredytowa tworzona przez Bank – Sponsora będzie pierwszym produktem, który powstanie przy udziale przyszłych klientów. Użytkownicy biorąc udział w Konkursie Życiowy Plan i wypełniając formularz konkursowy dzielą się swoimi doświadczeniami, preferencjami i oczekiwaniami związanymi z kredytami co pozwoli Bankowi – Sponsorowi Nagród stworzyć produkt idealny i wprowadzić go do swojej oferty w rzeczywistości.

Zainteresowanie użytkowników konkursem jest bardzo duże – do poniedziałku 25 marca wzięło w nim udział i odpowiedziało na pytania formularza konkursowego już ponad 2 000 osób.

Na stronach konkursowych użytkownicy mają możliwość porozmawiania na kredytowym forum dyskusyjnym z przedstawicielami Sponsora Nagród, który bierze czynny udział w dyskusjach i komentuje aktualne wyniki konkursu. Istnieje również możliwość wzięcia udziału w ankietach, wyrażenia swojej opinii na chacie oraz zamieszczenia własnej historii na temat problemów z kredytami i bankami na stronie zatytułowanej „kredytowa bzdura roku”.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 maja na konferencji prasowej będącej jednocześnie premierą nowego produktu hipotecznego. Zostaną na niej ogłoszone nazwiska trzech osób – zwycięzców Konkursu Życiowy Plan, które otrzymają po 100 000 kredytu na 20 lat bez odsetek, co oznacza 120000 zł odsetek gratis.

http://www.bankier.pl

Sylwester KozakNajwiększy konkurs w polskim Internecie w Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.