Nauka angielskiego z nazwa.pl

NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl rozpoczął współpracę z wydawnictwem Edgard, producentem programów do nauki języków obcych. Klienci serwisu nazwa.pl biorący udział w Programie Partnerskim NetArt będą mogli otrzymać kurs do nauki języka angielskiego z serii Profesor Henry.
Program Partnerski NetArt opiera się na współpracy użytkowników serwisu nazwa.pl z firmą NetArt. Klienci polecający usługi nazwa.pl swoim znajomym otrzymują punkty, które mogą przeznaczyć na zakupienie lub przedłużenie usług w serwisie albo nagrody rzeczowe. Od czerwca, jedną z nich będzie także kurs podstawowego słownictwa języka angielskiego Profesor Henry.

Profesor Henry to seria profesjonalnych programów do nauki języka angielskiego. Umożliwiają one szybką i efektywną naukę słownictwa, bowiem dobór słówek odbywa się na podstawie słownika frekwencyjnego, czyli według częstości ich użycia przez rodowitych użytkowników tego języka. To znacznie szybsza od tradycyjnych metoda nauki języka angielskiego. Program posiada także inteligentny system powtórek, dzięki któremu użytkownik koncentruje się na tych obszarach, które sprawiają mu najwięcej trudności.

Oprócz programu do nauki słownictwa angielskiego Profesor Henry w Programie Partnerskim NetArt można także otrzymać program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus oraz pakiet do profesjonalnej obróbki grafiki FotoOffice 3 Professional oraz inne atrakcyjne nagrody. Uczestnicy Programu Partnerskiego mogą również zamieniać zgromadzone punkty na usługi świadczone przez serwis nazwa.pl.

www.nazwa.pl
www.jezykiobce.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top