NaviExpert umacnia pozycję lidera rynku mobilnej nawigacji GPS

NaviExpert, system mobilnej nawigacji GPS online został wybrany przez Polską Telefonią Cyfrową, operatora sieci Era do kluczowych działań promocyjnych polegających na oferowaniu nawigacji NaviExpert oraz 50 Mb transmisji danych GPRS w pakiecie z telefonami objętymi aktualną promocją. Pod hasłem „Każdy bierze nawigację w Erze” rozpoczęła się właśnie kampania reklamowa.

Oferta promocyjna obejmuje modele telefonów marki Samsung, LG i Sony Ericsson, wyposażone w moduł GPS i aplikację NaviExpert. Dzięki dedykowanej usłudze w telefonie Użytkownicy będą mogli w dowolnej chwili swobodnie korzystać z uniwersalnej nawigacji osobistej oraz szybkiej lokalizacji interesujących miejsc tzw. POI.

NaviExpert jest rozwiązaniem online typu Premium, dzięki czemu na bieżąco odbywa się aktualizacja map oraz informacji o remontach dróg, czasowo zamkniętych odcinkach i zmianach w organizacji ruchu. Informacje dotyczące natężenia ruchu drogowego uzyskiwane są z wykorzystaniem nowatorskiej technologii Community Traffic. Dodatkową funkcjonalność nawigacji NaviExpert zapewnia pełna baza fotoradarów, punktów częstych kontroli drogowych i niebezpiecznych miejsc, stale aktualizowana i weryfikowana przez społeczność Użytkowników.

System NaviExpert wyznacza trasę biorąc pod uwagę rzeczywistą sytuację na drodze wraz z pominięciem wszelkich możliwych utrudnień, czego nie oferują inne dostępne w Polsce systemy nawigacyjne do telefonów komórkowych. Korzystając z wyszukiwarki POI Explorer Użytkownik może zlokalizować interesujący go punkt, jak np. restaurację, parking, stacje benzynową, a nawet wydarzenie kulturalne lub sportowe w okolicy.

PTC wybrała naszą firmę, jako wiodącego partnera w zakresie nawigacji mobilnej, co potwierdza najwyższą jakość i wartość dla Klientów naszego rozwiązania oraz stawia nas w pozycji niekwestionowanego lidera rynku rynku mobilnej nawigacji GPS. – powiedział Mirosław D. Krajewski, Dyrektor Zarządzający NaviExpert Sp.z.o.o.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry