NaviExpert umacnia pozycję lidera rynku mobilnej nawigacji GPS

Opublikowano: 10 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

NaviExpert, system mobilnej nawigacji GPS online został wybrany przez Polską Telefonią Cyfrową, operatora sieci Era do kluczowych działań promocyjnych polegających na oferowaniu nawigacji NaviExpert oraz 50 Mb transmisji danych GPRS w pakiecie z telefonami objętymi aktualną promocją. Pod hasłem „Każdy bierze nawigację w Erze” rozpoczęła się właśnie kampania reklamowa.

Oferta promocyjna obejmuje modele telefonów marki Samsung, LG i Sony Ericsson, wyposażone w moduł GPS i aplikację NaviExpert. Dzięki dedykowanej usłudze w telefonie Użytkownicy będą mogli w dowolnej chwili swobodnie korzystać z uniwersalnej nawigacji osobistej oraz szybkiej lokalizacji interesujących miejsc tzw. POI.

NaviExpert jest rozwiązaniem online typu Premium, dzięki czemu na bieżąco odbywa się aktualizacja map oraz informacji o remontach dróg, czasowo zamkniętych odcinkach i zmianach w organizacji ruchu. Informacje dotyczące natężenia ruchu drogowego uzyskiwane są z wykorzystaniem nowatorskiej technologii Community Traffic. Dodatkową funkcjonalność nawigacji NaviExpert zapewnia pełna baza fotoradarów, punktów częstych kontroli drogowych i niebezpiecznych miejsc, stale aktualizowana i weryfikowana przez społeczność Użytkowników.

System NaviExpert wyznacza trasę biorąc pod uwagę rzeczywistą sytuację na drodze wraz z pominięciem wszelkich możliwych utrudnień, czego nie oferują inne dostępne w Polsce systemy nawigacyjne do telefonów komórkowych. Korzystając z wyszukiwarki POI Explorer Użytkownik może zlokalizować interesujący go punkt, jak np. restaurację, parking, stacje benzynową, a nawet wydarzenie kulturalne lub sportowe w okolicy.

PTC wybrała naszą firmę, jako wiodącego partnera w zakresie nawigacji mobilnej, co potwierdza najwyższą jakość i wartość dla Klientów naszego rozwiązania oraz stawia nas w pozycji niekwestionowanego lidera rynku rynku mobilnej nawigacji GPS. – powiedział Mirosław D. Krajewski, Dyrektor Zarządzający NaviExpert Sp.z.o.o.

Tomasz UchańskiNaviExpert umacnia pozycję lidera rynku mobilnej nawigacji GPS

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski