Nawet 600 GB transferu w NetArt

Opublikowano: 10 października 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma NetArt, dostawca usług hostingowych i właściciel serwisu nazwa.pl, zwiększyła – ponad dwukrotnie – roczny limit transferu na serwerach Active i ActivePro. Nowe limity wynoszą odpowiednio 300 i 600 GB, jest to ponad dwukrotne zwiększenie transferu danych,

Nie znam przypadków, aby firmy mające Data Center w Polsce, oferowały tak wysoki transfer w tego typu usługach. Ciągłe podnoszenie jakości usług jest jednym z priorytetów, a dzięki tej zmianie, komfort pracy naszych Klientów powinien zwiększyć się jeszcze bardziej. – powiedział Wolfgang Laskowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR.

Zwiększenie transferu było możliwe między innymi dzięki znaczącej roli firmy NetArt na rynku dostawców hostingowych i bardzo dobrej współpracy z największymi w Polsce dostawcami łącz. Tak duże zwiększenie transferu danych dla wielu mniejszych firm byłoby ekonomicznie bardzo trudne – dodaje Piotr Zembura, Dyrektor ds. Rozwoju i Wdrożeń.

http://www.nazwa.pl

http://www.serwery.pl

Sylwester KozakNawet 600 GB transferu w NetArt

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.