Nawigacja satelitarna TomTom w Vobis

Sieć salonów Vobis przygotowała specjalną ofertę dla tych, którzy cenią sobie wygodę i komfort w podróży, a także swój cenny czas. Oznaczenia polskich dróg pozostawiają wiele do życzenia, dlatego warto zaopatrzyć się w urządzenie, które dokładnie powie nam, jak szybko i bezpiecznie dojechać do wcześniej wyznaczonego celu. W ofercie Vobis znalazły się produkty marki TomTom, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie, dostosowując parametry do swoich indywidualnych potrzeb.

tomtom_81414_one_pearl_easyport_plNawigacja TomTom White Pearl to urządzenie stworzone głównie z myślą o kierowcach płci pięknej. Wyjątkowy design, intuicyjna obsługa oraz dokładność to cechy, które powinny przypaść do gustu każdej kobiecie. Nawigacja posiada mapy cyfrowe z 99% pokryciem dróg w kraju, a dzięki technologii TomTom Map Share możliwe jest wprowadzanie własnych poprawek, dzielenie się nimi oraz korzystanie z doświadczeń innych użytkowników. W urządzeniu zainstalowano również nową bazę punktów użyteczności publicznej, takich jak: sklepy z markową odzieżą, butami czy kosmetykami, a także salony piękności, SPA kafeterie oraz kina. Dzięki rozbudowanej bazie POI, każda kobieta w podróży będzie mogła pomyśleć o sobie oraz swoich potrzebach.

Podobnymi funkcjami i oprogramowaniem dysponuje model TomTom Classic – podstawowa wersja urządzenia nawigacyjnego tej firmy. Dla najbardziej wymagających Klientów przeznaczone jest urządzenie TomTom Go 730. To prawdziwy rarytas dla każdego kierowcy. Oprócz standardowych funkcji czy oprogramowania Map Share, posiada innowacyjną opcję jak Help Me! Menu, pozwalającą na szybkie odnalezienie najbliższego miejsca, gdzie możemy uzyskać niezbędną pomoc. Urządzenie umożliwia również śledzenie trasy w formacie 3D oraz przeglądanie zdjęć. Ponadto nawigacja wzbogacona jest o odtwarzacz mp3 oraz wbudowane radio FM, dzięki któremu nie tylko podróż autem stanie się jeszcze przyjemniejsza.

Wszystkie urządzenia dostępne są w sieci salonów Vobis oraz na Vobis.pl, a ich ceny to odpowiednio: TomTom White Pearl: 849zł, TomTom Classic: 649zł, TomTom Go 730: 1199zł.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top