nazwa.pl gra w otwarte karty

NetArt, właściciel serwisów nazwa.pl i serwery.pl, podał do publicznej wiadomości szczegółowe parametry techniczne świadczonych przez siebie usług hostingowych.

Wszystkie usługi świadczone w ramach współdzielonych usług hostingowych posiadają oprócz podstawowych parametrów, takich jak transfer lub powierzchnia dyskowa, szereg innych cech decydujących o możliwościach serwerów. NetArt postanowiła ujawnić parametry, które obowiązują dla serwerów sprzedawanych za pośrednictwem serwisów nazwa.pl oraz serwery.pl. Wartości te nazwane zostały Parametrami Bezpieczeństwa – jak tłumaczy Daniel Kotyras Dyrektor ds. Marketing i PR w NetArt, ich nazwa wynika z tego, że ustalone wartości mają zapewnić poprawne działanie każdej usługi wykupionej w NetArt.

„Opublikowane przez nas parametry wynikają z troski o ogół naszych klientów. Nie chcemy dopuszczać do sytuacji, w której niepoprawnie napisana aplikacja stosowana przez jednego klienta uniemożliwia normalną pracę usług innych klientów. Dlatego też parametry takie od zawsze określane są dla wszelkiego rodzaju usług hostingowych. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że jakakolwiek firma z branży poważnie traktująca klientów nie ma określonych podanych przez nas parametrów. Jednocześnie mam świadomość, tego, iż na pierwszy rzut oka, ta lista może wydawać się dość długa – jednak naszym zdaniem brak jednoznacznego zdefiniowania, któregoś z nich może poważnie wpływać na stabilne działanie usług.” – komentuje Grzegorz Piszczek, Dyrektor ds. Technicznych w firmie NetArt.

Dzięki jasno definiowanym Parametrom wszyscy użytkownicy mają jednakowy dostęp do wykupionych usług. Niemożliwe jest też nadmierne obciążenie fizycznej maszyny przez jednego nieodpowiedzialnego klienta. Ponieważ Parametry Bezpieczeństwa ustalane są przez NetArt w oparciu o stały nadzór i monitoring serwerów mają zagwarantować klientom NetArt poprawne działanie usługi przez 99,9% czasu jej świadczenia.

„Chciałbym zwrócić uwagę na dwie kwestie, z których jestem szczególnie dumny. Po pierwsze: określenie parametrów to kolejny przykład, iż NetArt wyprzedził rynek w podejściu do jakości świadczonych usług i zapewnieniu bezpieczeństwa ich świadczenia. Ponadto mamy świadomość tego, że wielu naszych konkurentów nie jest w stanie tak dokładnie określić wszystkich parametrów swoich usług. Po drugie, jako lider w rejestracji domen i usługach hostingowych chcemy prowadzić przejrzystą politykę informacyjną, pozwalającą klientowi w pełni świadomie wybierać NetArt jako rzetelnego partnera biznesowego” – uzupełnia Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i Public Relations w NetArt.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry