Nazwa.pl w PRV.pl

Opublikowano: 22 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

NetArt – rejestrator domen internetowych oraz dostawca usług hostingowych – rozpoczął współpracę z PRV.pl, popularnym wśród internautów portalem udostępniającym bezpłatne komponenty do publikacji witryn internetowych oraz największym polskim rejestratorem domen bezpłatnych.

Dzięki porozumieniu pomiędzy firmami PRV.pl został partnerem NetArt w zakresie sprzedaży płatnych nazw internetowych oraz hostingu. Współpraca obejmuje nie tylko sprzedaż usług NetArt na stronie nazwa.prv.pl, ale i ich promocję w obrębie portalu PRV.pl – wyjaśnia dyr. d.s. Zarządzania NetArt Tomasz Żyła. Serwis brandowany przez PRV.pl posiada identyczną funkcjonalność jak nasz serwis http://nazwa.pl – dodaje.

Oferta NetArt będzie uzupełnieniem bezpłatnych narzędzi i usług dostępnych w PRV.pl, które mają pomagać internautom w szybkim i sprawnym tworzeniu i prowadzeniu własnych stron WWW.

Chcemy naszym użytkownikom udostępnić hosting oraz rejestrację domen oferowane przez doświadczoną i profesjonalną firmę, jaką bez wątpienia jest NetArt – mówi Tomasz Rejdych, product manager serwisu PRV.pl. Wierzymy, że z naszym potencjałem w postaci 3,9 miliona unikalnych użytkowników miesięcznie okażemy się dobrym partnerem dla NetArt, a nasza współpraca przyniesie obustronne korzyści – dodaje Tomasz Rejdych.

PRV.pl to trzeci, po Agora S.A. oraz IDG Poland, podmiot, z którym NetArt nawiązał współpracę w zakresie udostępniania usług oferowanych w serwisie nazwa.pl

http://nazwa.prv.pl/

Sylwester KozakNazwa.pl w PRV.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.