nazwa.pl wprowadza zmiany w ofercie hostingowej

Opublikowano: 22 lutego 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od wczoraj klienci nazwa.pl mogą korzystać z dwa razy większych przestrzeni dyskowych w ramach serwerów serii Active oraz nieograniczonego transferu danych. Ponadto, firma NetArt poszerza możliwości swoich serwerów, udostępniając Klientom nową aplikację – Active.blog.

NetArt, właściciel serwisu nazwa.pl,  po raz kolejny zwiększa parametry serwerów. Od wczoraj zarówno dotychczasowi, jak i nowi Klienci mogą korzystać z dwukrotnie wyższej powierzchni dyskowej serwerów: Active – 50 GB (dotąd 25 GB) oraz ActivePro – 100 GB (dotąd 50 GB). Ponadto, w obu przypadkach zniesiony został limit transferu, co oznacza, że użytkownik będzie mógł przesłać na i z serwera dowolną ilość danych.

nazwa.pl wprowadza zmiany w ofercie hostingowej 1

„Decyzja o podwyższeniu parametrów serwerów oraz zniesieniu limitu transferu podyktowana została potrzebami naszych Klientów. Obecne parametry pozwolą w pełni swobodnie korzystać z nabytych serwerów w wielu obszarach życia. Zarówno zawodowego i firmowego, jako narzędzie do utrzymywania stron WWW, czy platforma komunikacyjna dla pracowników, ale także jako narzędzie do zarządzania w bezpieczny sposób materiałami multimedialnymi (dzięki zastosowaniu Active.photo) oraz prowadzenia blogu.” – komentuje Daniel Kotyras, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt. „Udostępnienie nowych możliwości wykorzystania serwera – tworzenia wirtualnej galerii oraz bloga, wiąże się ze znacznym użyciem powierzchni dyskowej. Nie chcemy, aby nasi Klienci zmuszeni byli wybierać, z jakich udostępnianych przez nas narzędzi dodatkowych mogą skorzystać w ramach posiadanej usługi, lecz mogli swobodnie użytkować każdą z nich. Brak limitu transferu to natomiast pełna swoboda jeżeli chodzi o udostępnianie przechowywanych na serwerze treści.”

Ponadto od kilku dni wszyscy, którzy posiadają wykupiony w serwisie nazwa.pl hosting bądź domenę, mogą korzystać z narzędzia Active.blog, które pozwala na prowadzenie blogu we własnej domenie. Aplikacja daje szerokie możliwości zastosowania zarówno dla osób fizycznych, jak i firm. Korzystając opisywanego narzędzia użytkownik może dostosować swój dziennik internetowy do własnych potrzeb, dzięki dostępności wielu motywów oraz możliwości aktywacji dodatkowych wtyczek. Ponadto narzędzie zintegrowane jest z najpopularniejszym serwisem społecznościowym, co umożliwia dotarcie do jeszcze większego grona odbiorców.

Hanna Laskowskanazwa.pl wprowadza zmiany w ofercie hostingowej

Podziel się!

O autorze

hania