NEO24.PL – Weekend Darmowych Odbiorów

Sklep internetowy NEO24.PL przygotował specjalną promocję – już w najbliższy weekend każda osoba, która złoży dowolne zamówienie, będzie mogła je odebrać w Punkcie Wydań Osobistych, nie płacąc ani za kuriera, ani za dostarczenie do punktu wydań.

Weekend Darmowych Odbiorów jest odpowiedzią na stale zwiększające się wymagania konsumentów, którzy zamawiając towary przez internet oczekują zakupów szybkich i bezpiecznych. Teraz będą mogli również dodatkowo zaoszczędzić i przekonać się, jak wygodne jest kupowanie w Sieci. Każdy, kto w dniach 11 i 12 grudnia złoży zamówienie o dowolnej wartości w sklepie internetowym NEO24.PL, będzie mógł odebrać towar całkowicie bezpłatnie w jednym z 20 Punktów Wydań.

Jak mówi Sabina Krupa, Dyrektor ds. Sprzedaży w sklepie internetowym NEO24.PL: „Mamy nadzieję, że zainicjowana przez nas akcja przekona do robienia zakupów on-line także tych wszystkich, którzy dotychczas NEO24.PL - Weekend Darmowych Odbiorów 1podchodzili do tego sceptycznie i nieufnie, bo obawiali się na przykład tego, że zamówienia przez internet nie są tak bezpieczne, jak kupowanie w tradycyjnych marketach. Chcemy wyjść im naprzeciw pokazując, że zakupy on-line poza wygodą i komfortem, nie różnią się od innych. Nieufnym dajemy szansę, aby osobiście mogli się przekonać, jak łatwe i bezpieczne jest robienie zakupów w sieci, a naszym stałym klientom oferujemy dodatkową promocję.”

Sieć naziemnych punktów osobistego odbioru stanowi alternatywę sklepów internetowych dla osób, które kupują w sieci, ale nie chcą ponosić kosztów związanych z kurierem. Poprzez PWO sami mogą odebrać zamówione przez internet produkty, oszczędzając w ten sposób na przesyłce kurierskiej. Co więcej, dany produkt oczekuje w punkcie wydań aż przez 5 dni, co jest dodatkowym udogodnieniem dla osób, które na przykład nagle musiały wyjechać w krótką podróż i zamówiony towar będą mogły odebrać dopiero po powrocie. Dodatkowym plusem PWO jest także możliwość obejrzenia sprowadzonego z magazynu towaru na miejscu, przed zapłaceniem za niego.

Akcja, która zakończy się w niedzielę, 12 grudnia, obejmie wszystkie punkty wydań sklepu NEO24.PL: w Warszawie (3 punkty), Wrocławiu (2 punkty), Krakowie (2 punkty), Szczecinie, Gdańsku, Katowicach (2 punkty), Gliwicach, Rybniku, Poznaniu (2 punkty), Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi (2 punkty), Gostyninie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry