NEO24.PL wprowadza kredyt 0% online

Wartość handlu internetowego stale rośnie, tylko w ubiegłym roku ten segment rynku wzrósł o 15%, a Polacy w internecie wydali prawie 16 mld zł. Konsumenci są świadomi swoich praw: gwarancji, możliwości reklamacji i dodatkowych korzyści – np. wygody zakupów czy promocji cenowych. Kolejną ważną zmianę w tym segmencie rynku inicjuje sklep internetowy NEO24.PL, wprowadzając do swojej oferty kredyt 0%.

Sklepy internetowe stale wprowadzają nowe usługi i promocje do swojej oferty. Nikogo już nie dziwi, że kupując towar w on-line konsument ma kilka możliwości jego odbioru, może wybierać spośród kilkudziesięciu tysięcy różnych produktów, a w przypadku wady zamówionego towaru może go zwrócić lub zareklamować. Niezagospodarowaną przestrzeń na rynku handlu w sieci dotychczas stanowił jedynie segment sprzedaży ratalnej. Co prawda jego wartość stale rośnie (w przypadku sklepu internetowego NEO24.PL to nawet 15% całej sprzedaży), ale wielu klientów wciąż nie jest świadomych faktu, że zamiast wyprawy po kredyt do tradycyjnego marketu, może zrobić to samo z pozycji wygodnego fotela.  Dlatego teraz dla tych, którzy nie dysponują dużymi dochodami lub nie chcą od razu pozbywać się wszystkich oszczędności, sklep internetowy NEO24.PL wprowadził kredyt 0%.

NEO24.PL wprowadza kredyt 0% online 1

Jak mówi Sabina Krupa, Dyrektor ds. Sprzedaży w sklepie internetowym NEO24.PL:
„Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy cenią wysoką jakość kupowanych przez siebie produktów, a przy okazji wygodę zakupów. Wielu z nich zamiast jednorazowego wydatku w wysokości kilku lub kilkunastu tysięcy złotych, woli rozłożyć zakup na raty, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zainwestować w inny sposób. Dlatego przygotowaliśmy ofertę kredytu, którego rzeczywista, roczna stopa oprocentowania wynosi 0%. Z jednej strony pozwala to klientom na zakup wybranych produktów w konkurencyjnej cenie, w sposób komfortowy i wygodny, a z drugiej – nie obciąża ich dodatkowymi kosztami”.

W ramach kredytu konsument może kupić wybrane produkty w ramach 20 nieoprocentowanych rat. To znaczące udogodnienie, ponieważ zamiast jednorazowego wydatku w wysokości 4 000 zł, konsument otrzymuje możliwość niewielkich rat, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oferta „Okrągłe raty zero %”, obejmuje zarówno korzystną, zerową stopę oprocentowania, jak też 0 zł pierwszej wpłaty, 0 zł prowizji i 0 zł ubezpieczenia. W kredycie jest dostępny zarówno sprzęt RTV i AGD, jak też produkty dla dzieci i produkty, który cieszą się powodzeniem przede wszystkim wiosną (np. kosiarki, myjki czy lodówki).

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry