NEO24.PL wprowadza kredyt 0% online

Opublikowano: 28 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wartość handlu internetowego stale rośnie, tylko w ubiegłym roku ten segment rynku wzrósł o 15%, a Polacy w internecie wydali prawie 16 mld zł. Konsumenci są świadomi swoich praw: gwarancji, możliwości reklamacji i dodatkowych korzyści – np. wygody zakupów czy promocji cenowych. Kolejną ważną zmianę w tym segmencie rynku inicjuje sklep internetowy NEO24.PL, wprowadzając do swojej oferty kredyt 0%.

Sklepy internetowe stale wprowadzają nowe usługi i promocje do swojej oferty. Nikogo już nie dziwi, że kupując towar w on-line konsument ma kilka możliwości jego odbioru, może wybierać spośród kilkudziesięciu tysięcy różnych produktów, a w przypadku wady zamówionego towaru może go zwrócić lub zareklamować. Niezagospodarowaną przestrzeń na rynku handlu w sieci dotychczas stanowił jedynie segment sprzedaży ratalnej. Co prawda jego wartość stale rośnie (w przypadku sklepu internetowego NEO24.PL to nawet 15% całej sprzedaży), ale wielu klientów wciąż nie jest świadomych faktu, że zamiast wyprawy po kredyt do tradycyjnego marketu, może zrobić to samo z pozycji wygodnego fotela.  Dlatego teraz dla tych, którzy nie dysponują dużymi dochodami lub nie chcą od razu pozbywać się wszystkich oszczędności, sklep internetowy NEO24.PL wprowadził kredyt 0%.

NEO24.PL wprowadza kredyt 0% online 1

Jak mówi Sabina Krupa, Dyrektor ds. Sprzedaży w sklepie internetowym NEO24.PL:
„Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów, którzy cenią wysoką jakość kupowanych przez siebie produktów, a przy okazji wygodę zakupów. Wielu z nich zamiast jednorazowego wydatku w wysokości kilku lub kilkunastu tysięcy złotych, woli rozłożyć zakup na raty, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze zainwestować w inny sposób. Dlatego przygotowaliśmy ofertę kredytu, którego rzeczywista, roczna stopa oprocentowania wynosi 0%. Z jednej strony pozwala to klientom na zakup wybranych produktów w konkurencyjnej cenie, w sposób komfortowy i wygodny, a z drugiej – nie obciąża ich dodatkowymi kosztami”.

W ramach kredytu konsument może kupić wybrane produkty w ramach 20 nieoprocentowanych rat. To znaczące udogodnienie, ponieważ zamiast jednorazowego wydatku w wysokości 4 000 zł, konsument otrzymuje możliwość niewielkich rat, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Oferta „Okrągłe raty zero %”, obejmuje zarówno korzystną, zerową stopę oprocentowania, jak też 0 zł pierwszej wpłaty, 0 zł prowizji i 0 zł ubezpieczenia. W kredycie jest dostępny zarówno sprzęt RTV i AGD, jak też produkty dla dzieci i produkty, który cieszą się powodzeniem przede wszystkim wiosną (np. kosiarki, myjki czy lodówki).

Hanna LaskowskaNEO24.PL wprowadza kredyt 0% online

Podziel się!

O autorze

hania