NEO24.PL wprowadza wideo marketing z VideoTesty.pl

NEO24.PL, sklep internetowy posiadający w swojej ofercie sprzęt komputerowy, sprzęt RTV/AGD, nawiązał współpracę z serwisem technologicznym VideoTesty.pl.

Współpraca pomiędzy firmami opiera się na tworzeniu wideo prezentacji, które będą wykorzystywane do promocji produktów w sklepie internetowym NEO24.PL. Firma zdecydowała się również objąć patronatem serwis VideoTesty.pl – dostawcę multimedialnych prezentacji wideo oraz opiniotwórczych recenzji.

NEO24.PL od początku swojej działalności sukcesywnie rozwija ofertę usług. Staramy się być nowocześni, a jednocześnie realizować pomysły, które zaspokoją oczekiwania konsumentów. Skoro nasz klient nie może fizycznie zaznajomić się z nabywanym produktem, niech przynajmniej obejrzy go ze wszystkich stron. To ułatwi mu wybór i dostarczy wielu cennych informacji. – mówi Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu NEO24.PL Sp. z o.o.

VideoPrezentacje to propozycja dla sklepów internetowych, które w sposób nowoczesny podchodzą do sprzedaży swojej oferty handlowej. Sklep internetowy nie różni się w zasadzie niczym od tradycyjnej półki sklepowej. Znany wszystkim merchandising ma również zastosowanie w Internecie. Oprócz oczywiście ceny, prawidłowe wyeksponowanie produktu ma zasadniczy wpływ na to, czy towar zostanie kupiony czy też nie. Temu właśnie służą przygotowywane przez nas materiały wideo obrazujące wygląd i funkcje urządzenia. – tłumaczy Marcin Czajkowski, Prezes Zarządu North Star Sp. z o. o., wydawcy portalu VideoTesty.pl.

Według badań firmy Vovici aż 70 proc. ankietowanych internautów mając do dyspozycji tekst i wideo przedstawiające to samo urządzanie, obejrzałoby tylko wideo nie wczytując się w treść opisu produktu. Wykorzystywanie wideo prezentacji do promocji produktów w sklepie internetowym zwiększa zainteresowanie potencjalnych klientów, a przede wszystkim daje im możliwość zapoznania się z towarem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry