Neostrada tp z tańszą konsolą Microsoft Xbox 360

Klienci Telekomunikacji Polskiej przedłużający lub podpisujący nowy kontrakt na neostradę tp w korzystnej cenie mogą jednocześnie kupić konsolę Xbox 360 wraz z kompletem 4 gier.

W ramach nowej promocji „graj z neostradą tp” klienci za gotówkę, a w niedługim czasie również na raty, mogą w salonie TP kupić konsolę Xbox 360, wraz z kompletem 4 gier: Project Gotham Racing4, Viva Pinata, Halo 3 i Crackdown. Wartość rynkowa poszczególnych części zestawu wynosi łącznie około 1700 zł, jednak w ofercie TP klienci zapłacą 999 zł.

Neostrada tp z tańszą konsolą Microsoft Xbox 360 1

Konsola Xbox 360 jest wyposażona w twardy dysk o pojemności 20 GB, 3 porty USB oraz bezprzewodowy pad, czyli możliwość podłączenia 4 bezprzewodowych kontrolerów do gier. Urządzenie obsługuje formaty DVD-video, DVD-Rom, DVD-R/RW, CD-DA, CD-Rom, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3, JPEG oraz CD. Do konsoli dołączone są: słuchawka do rozmów podczas gier w sieci, kabel sieciowy umożliwiający podłączenie konsoli do internetu oraz kabel HD AV z wyjściem optycznym, pozwalający na podłączenie do telewizora HD lub tradycyjnego odbiornika.

Project Gotham Racing 4 jest grą pozwalającą poczuć emocje wyścigu, siedząc za kierownicą najszybszych, sportowych samochodów lub motocykli. Halo 3 to kultowa gra dla osób, których ekscytuje wirtualna wojna. Kolejna propozycja, Crackdown jest połączeniem akcji i wyścigów, gracze penetrują ogarnięte przestępczością miasto i starają się zaprowadzić w nim sprawiedliwość. Z kolei Viva Pinata to okno do innego świata, w którym tytułowe zwierzątka zaludniają pełne niesamowitej roślinności ogrody.

Dzięki współpracy TP i Microsoft klienci korzystający z neostrady tp w  atrakcyjnych cenach mogą również nabyć oprogramowanie Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry