NetArt: 20% rynku

Opublikowano: 4 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Minął zaledwie rok od uwolnienia rynku domen polskich przez NASK, a wśród kilkunastu współpracujących podmiotów wykształciła się ścisła czołówka rejestratorów oraz jeden zdecydowany lider.

Wiodącym rejestratorem jest NetArt, który przekroczył liczbę 20 000 utrzymywanych domen polskich i zwiększył do ponad 20% udział w rynku domen obsługiwanych w systemie Registry.

Głównym atutem NetArt jest w pełni zautomatyzowany Panel Klienta, zapewniający samodzielną administrację, kontrolę statusu a także możliwość transferu i zmiany delegacji domen. Na sukces wpłynęły także aż o 50% niższe koszty utrzymania domen oraz dbałość o posprzedażową obsługę Klienta.

-Dzięki wcześniejszym doświadczeniom w zakresie rejestracji domen globalnych byliśmy w stanie bardzo szybko stworzyć nowoczesny system rejestracji oraz obsługi domen polskich, co m.in. przyczyniło się do szybkiego rozwoju i w konsekwencji osiągnięcia pozycji lidera rynku.- mówi Tomasz Żyła, dyr. ds. Marketingu NetArt

http://www.nazwa.pl

Sylwester KozakNetArt: 20% rynku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.