NetArt ma ponad 40.000 domen

Opublikowano: 10 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Serwis nazwa.pl w kwietniu b.r. przekroczył liczbę 40 000 zarejestrowanych domen narodowych .pl, wynika z zestawienia StatystykiDomen.pl Jest to najlepszy rezultat wśród polskich rejestratorów domen.

Obchodząca właśnie swoje 8-lecie firma NetArt specjalizująca się w dostarczaniu usług internetowych jeszcze do niedawna zatrudniała tylko kilkanaście osób. Obecnie liczy kilkadziesiąt pracowników i ciągle prowadzone są nowe rekrutacje.

'Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które zaczęły udostępniać usługi hostingowe oraz rejestracji domen internetowych – podkreśla Tomasz Żyła, dyr. d.s. Zarządzania NetArt. Postawiliśmy na wysoką jakość oferowanych rozwiązań. Za największy sukces uważam to, że zaledwie w ciągu dwóch lat od demonopolizacji rynku domen internetowych udało się nam zdobyć 20 proc. polskiego rynku domen.'

Na początku kwietnia NetArt nawiązał współpracę z Agora S.A. Od tej pory usługi rejestracji domen internetowych oraz usługi hostingowe dostępne są bezpośrednio na stronach portalu gazeta.pl Usługi te wykorzystywane są przez firmy i osoby prywatne do utrzymywania kont pocztowych oraz serwisów internetowych.

http://nazwa.pl

Sylwester KozakNetArt ma ponad 40.000 domen

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.