NetArt podwyższa parametry serwerów

NetArt zdecydował się na zwiększenie parametrów serwerów z serii Active. Od 27 maja 2010, klienci firmy będą mogli korzystać z 25 GB powierzchni dyskowej serwerów Active oraz 50 GB hostingu ActivePro. Transfer w ramach obu usług został podniesiony do 5000 GB.

Firma zdecydowała się na zwiększenie parametrów usług o 150%. Dotychczas serwer Active posiadał powierzchnię 10 GB, natomiast ActivePro 20 GB. Transfer serwerów z serii Active wynosił 2000 GB. Parametry te zostały zwiększone kolejno do 25, 50 GB powierzchni i 5000 GB transferu. Jednocześnie wiąże się to z wprowadzeniem gwarancji dzierżawy każdemu Klientowi określonej wartości użycia procesora dla wszystkich elementów usługi. Zmiany te są wynikiem obranego przez NetArt modelu świadczenia usług hostingowych w oparciu o ideę chmur obliczeniowych. Platforma hostingowa NetArt jest jeszcze bardziej elastyczna, przez co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie usługi przez użytkowników.

Podwyższana jakość usług hostingowych świadczonych przez NetArt nie wiąże się ze wzrostem cen. Hosting Active w nazwa.pl można nadal odebrać za 0 zł w promocji “Serwer za darmo + Kaspersky gratis!”. Regularna cena usługi to 300 zł netto za rok.

W ramach hostingu Klienci otrzymują intuicyjne w obsłudze oprogramowanie do zarządzania: panel administracyjny – Active.admin, profesjonalny organizer z funkcją programu pocztowego – Active.office, oraz panel do zarządzania treścią serwera – Active.FTP. Użytkownicy serwerów serii Active mogą również korzystać z niedawno wdrożonych funkcjonalności: możliwości tworzenia nieograniczonej liczby kont FTP oraz zakładania niezależnych kont e-mail o takiej samej nazwie w wielu domenach w ramach jednego serwera.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry