Netcamp o aplikacjach mobilnych już 19 kwietnia

W piątek 19 kwietnia, o godz. 18, zapraszamy na kolejne spotkanie IT w Szczecinie. Będzie o rozwijaniu mobilnego startupu bez modelu biznesowego, budowaniu globalnej aplikacji na iOS, mobile growth hackingu pozyskiwaniu dużego inwestora.

netcamp_logo

Tematy planowych wystąpień:

1. Jak stworzyć aplikację mobilną która nie zarabia i zdobyć inwestora, lekcje z Doliny Krzemowej – Michał Karmiński, Edukoala

Michał opowie o rozwoju projektu Edukoala, mobilnej aplikacji wspomagającej naukę języków obcych. Podzieli się doświadczeniami zdobytymi podczas konkursu Startup Weekend oraz programu akceleracyjnego Startup Sauna. Będzie też o wpływie SeedCampa, Pioneers Festival oraz TechCrunch Disrupt SF na obecny kształt aplikacji. Z prezentacji dowiecie się jak wygląda promocja gier mobilnych, dlaczego Edukoala nie poszukuje aktywnie sposobu na monetyzację i jaki miał na to wpływ pobyt w Dolinie Krzemowej.

2. Projektowanie, wdrożenie i promocja aplikacji dla iPhone – Michał Górski, Stopango.com

W prezentacji zostaną poruszone zagadnienia związane z budowaniem aplikacji mobilnych dla iOS, architekturą aplikacji sieciowych, narzędzia, promocja, modele sprzedaży.

3.  Jak zdobyć 2 mln na rozwój mobile taxi w Polsce?  – Tomasz Popów, Taxi5

Podczas prezentacji zostanie zaprezentowany business case Taxi5. Tomek zdradzi jak w ciągu 6 miesięcy wymyślić aplikację mobilną, zbudować prototyp i pozyskać 2 mln zł inwestycji.

4. Growth Hacking. Jak pozyskać i zatrzymać użytkowników aplikacji mobilnej – Miłosz Wójcik, Appchance 

Budowanie wzrostu liczby użytkowników jest niezwykle ważne, jednak bardzo często bywa tak, że im wyżej się wejdzie, z tym większej wysokości się spadnie. Szybki przyrost użytkowników bez przemyślanych działań mających na celu zachęcenie ich do powrotu do aplikacji – często są to działania podjęte już na etapie jej tworzenia – może skończyć się bolesną klęską.

Spotkanie Netcamp odbędzie się w klubie The Liquid (Al. Bohaterów Warszawy 34/35). Organizatorzy planują również transmisję online z wydarzenia. W sobotę odbędzie się też szkolenie dla osób zajmujących się tworzeniem aplikacji mobilnych.

Sponsorem głównym wydarzenia jest Byss Mobile. Mecenasem spotkania jest Miasto Szczecin. Po prezentacjach będzie czas na branżowe rozmowy przy piwie i afterparty. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Aby wziąć udział w spotkaniu wymagana jest rejestracja na stronie www.netcamp.pl.

Nasza Redakcja jest patronem medialnym spotkań.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry