Netcamp o sterowaniu komputerem za pomocą myśli

Opublikowano: 13 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi:

Kwietniowy Netcamp o innowacyjnych produktach, zarządzaniu zespołem IT i sterowaniu komputerem za pomocą myśli.

Netcamp o sterowaniu komputerem za pomocą myśli 1Fundacja Netcamp zaprasza 26 kwietnia o godzinie 18:00 na kolejne inspirujące spotkanie IT w Szczecinie. Patrycjusz Kosuń zdradzi losy innowacyjnego projektu Slidepad, który miał zastąpić touchpada i mysz komputerową. BTC opowie o budowaniu efektywnych zespołów IT, a Titanis pokaże jak można wykorzystać sterowanie komputerem myślami.

Agenda:

1. Czego nie należy robić, aby osiągnąć sukces w innowacyjnym startupie? –Patrycjusz Kosuń, Dencologic (twórca SlidePada), który opowie o największych błędach, które popełnił podczas tworzenia innowacyjnego produktu i w prowadzeniu startupa technologicznego.

2. Budowanie efektywnych zespołów IT, czyli kiedy 2+2=5 – Rafał Chabowski, BTC. Jak efektywnie zarządzać zespołem IT oraz motywować programistów? Co zrobić gdy zostajesz szefem swojego dotychczasowego kolegi? Czy kij jest skuteczniejszy niż marchewka?

3. Sterowanie komputerem myślami – jak, po co, dlaczego? – Mateusz Kruszyński, Titanis. Historia powstania projektu, poszukiwania finansowania i tego jak odmówić inwestorowi wejścia w spółkę za 1 mln zł.

Spotkanie odbędzie się w nowym miejscu – Free Blues Club (ul. Powstańców Wielkopolskich 20). Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe rozmowy przy pizzy.

Kwietniowego Netcampa, organizowanego w ramach inicjatywy InfoTrendy – Szczecińskich Dni Informatyki, sponsoruje Technopark Pomerania, który w ramach projektu ICTLabMarket wspiera współpracę nauki z biznesem.

Wymagana jest bezpłatna rejestracja na spotkanie. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa warto również dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Nasza Redakcja jest partnerem medialnym spotkań.

Dawid ZarazińskiNetcamp o sterowaniu komputerem za pomocą myśli

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.