Netcamp startuje z OpenCoffee w Szczecinie

Kiedy większość branżowych spotkań IT ma wakacyjną przerwę, Fundacja Netcamp startuje ze spotkaniami OpenCoffee w Szczecinie. Pierwsze z nich odbędzie się w czwartek 21 lipca o godz. 18 w kawiarni Planet Surface.

Netcamp startuje z OpenCoffee w Szczecinie 1Celem spotkań OpenCoffee jest stworzenie miejsca gdzie lokalni przedsiębiorcy internetowi mogą porozmawiać na temat e-biznesu i technologii, spotkać znajomych i poznać nowe osoby z branży oraz podzielić się z innymi swoim doświadczeniem. Dzięki kreatywnej atmosferze i interaktywnym stołom Surface startupy mogą zaprezentować też swoje projekty i zebrać informacje zwrotne na ich temat. Organizatorzy są też otwarci na ciekawe pomysły dotyczące formuły spotkań. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagane as zapisy na stronie OpenCoffee.netcamp.pl.

Na pierwszym spotkaniu Jakub Laskowski zaprezentuje możliwości technologii HTML5/CSS3 z punktu widzenia programisty, który tworzy nowoczesne aplikacje internetowe. Przedstawi też projekt NeptunIDE– zintegrowane środowisko programistyczne działające w przeglądarce internetowej, intensywnie wykorzystujące HTML5.

OpenCoffee to międzynarodowa sieć spotkań które odbywają się w ponad 100 miastach na świecie. Pierwsze spotkanie odbyło się w 2007 r. w Londynie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top