Netizens dla Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę

Pod adresem www.festiwalmtv.pl wystartowała strona internetowa Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę. Agencja interaktywna Netizens jest odpowiedzialna za projekt i realizację serwisu, przygotowanego na zlecenie MTV Networks Polska.

Serwis promujący Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę zawiera przydatne informacje na temat samego wydarzenia (daty, listę wykonawców, ceny i miejsca sprzedaży biletów, wskazówki dotyczące dojazdu) jak i gwiazd, które wystąpią podczas festiwalu. Internauci mogą obejrzeć zdjęcia i teledyski wykonawców oraz kupić specjalnie na tę okazję wyselekcjonowane dzwonki na komórkę. W trakcie trwania festiwalu na www.festiwalmtv.pl, na bieżąco będą publikowane relacje zza kulis oraz informacje o relacjach telewizyjnych.

Innowacyjnym rozwiązaniem technologicznym są możliwości systemu CMS, który  pozwala w ciągu kilkunastu minut zmienić całkowicie wygląd www. Zmiany te obejmują wszystkie kolory czcionek, tła, menu, grafik czy animacji nagłówka. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne w przypadku stron wydarzeń cyklicznych, takich jak na przykład coroczne festiwale.

Serwis www.festiwalmtv.pl promuje pierwszą edycję Festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, organizowanego wspólnie przez MTV Networks Polska i Miasto Gdańsk. Wystąpią na nim gwiazdy zagraniczne: Joss Stone, Black Rebel Motorcycle Club, Katie Melua, Kat Deluna, Ringside i Mumiy Troll oraz polscy asrtyści – Patrycja Markowska, Manchester, Golden Life, Ziemianie oraz Afromental. Festiwal odbędzie się 11 i 12 lipca 2009 roku na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku. Netizens jest także partnerem technologicznym festiwalu.

www.festiwalmtv.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top