NETMEDIA w drodze na GPW

NETMEDIA S.A. spółka z segmentu nowych technologii, specjalizująca się w szeroko pojętym e-commerce planuje wejść na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Emisja nowych akcji planowana jest na ostatni kwartał 2006 roku.
Oferującym akcje NETMEDIA S.A. jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.

NETMEDIA S.A. działa w kilku sektorach rynku e-commerce. Głównymi filarami działalności spółki są: kompleksowa obsługa rynku nieruchomości w zakresie informatyki i prezentacji internetowej oraz rezerwacje hotelowe przez Internet. Ponadto spółka świadczy usługi turystyczne oraz pośrednictwo kredytowe.

„Wejście na giełdę to dla NETMEDIA S.A. kolejny ważny krok w rozwoju Spółki. Mamy już czołowe pozycje na rynku rozwiązań informatycznych dla pośredników handlu nieruchomościami i rezerwacji hotelowej online. Chcemy nadal umacniać naszą obecność w tych segmentach, ale przede wszystkim rozwijać nowe produkty. Pomogą nam w tym środki pozyskane z emisji.” – powiedział Andrzej Wierzba, Prezes Zarządu NETMEDIA S.A.

„Obecność na GPW z pewnością przełoży się na większą popularność portali należących do NETMEDIA S.A. i świadomość takich marek jak Hotele.pl czy LocumNet.pl” – dodaje Michał Pszczoła, Wiceprezes NETMEDIA S.A.

www.netmedia.com.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top