NetPress oferuje kolejne tytuły

Opublikowano: 10 stycznia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Oferta internetowego kiosku www.netpress.pl poszerza się o tytuły AWR Wprost. Poza sztandarowym czasopismem wydawnictwa, tygodnikiem „Wprost”, w formacie zinio dostępny jest miesięcznik „Mój Pies”, a od najbliższej środy również „WiK English Edition”. Tym samym liczba tytułów dystrybuowanych przez NetPress zwiększyła się do ponad 80.
Wczoraj informowaliśmy o ukazaniu się cyfrowej wersji tygodnika „Wprost” w ofercie serwisu e-Kiosk.pl, dla czytelników lubiących mieć wybór dobra wiadomość tytuł ten w wersji cyfrowej dystrybuowany jest również w formacie zinio, a dostępny w internetowym kiosku www.netpress.pl.

E-wydanie „Wprost” wysyłane będzie do subskrybentów automatycznie w momencie ukazania się w dystrybucji (w poniedziałek o 6 rano). Jest to szczególnie istotne dla czytelników mieszkających poza granicami Polski. Cena czasopisma, do którego dołączany jest przewodnik „WiK Wprost i Kultura” wynosi 3 zł zarówno w prenumeracie, jak i sprzedaży egzemplarzowej. Wydawca umożliwił czytelnikom drukowanie magazynu, a także bezpłatnie udostępnił wydanie z ubiegłego tygodnia.

– Cieszymy się, ze jeden z najważniejszych na polskim rynku prasowym tytułów został dołączony do naszej oferty. Jest to odzwierciedlenie szerszego trendu, coraz więcej wydawców decyduje się na wdrożenie e-wydań. Rok 2007 powinien charakteryzować się dla NetPress dynamicznym rozwojem – komentuje Bartłomiej Roszkowski, dyrektor NetPress.

Ofertę cyfrowych czasopism AWR Wprost uzupełniają miesięczniki „Mój pies”  (dedykowany miłośnikom czworonogów, dostępny w cenie 3 zł), a od 10 stycznia również  „WiK English Edition” (anglojęzyczny przewodnik kulturalny, koszt e-wydania 7 zł).

System Zinio, zachowując podstawowe cechy wersji drukowanej, takie jak układ strony, treść i reklamy, pozwala również na przeszukiwanie tekstów, archiwizację wydań oraz korzystania z odsyłaczy, co czyni przygodę z cyfrową prasą w pełni interaktywną.

www.netpress.pl

Hanna LaskowskaNetPress oferuje kolejne tytuły

Podziel się!

O autorze

hania