NetPress rozdaje prasę

NetPress, producent i kolporter prasy w cyfrowym formacie Zinio, rozpoczął dystrybucję bezpłatnych tytułów wydawnictw Valkea Media i IDG Poland. Coś dla siebie znajdą w nim zarówno sympatycy popkultury, jak i fani komputerów.

Do oferty dodany został najpopularniejszy miejski magazyn popkulturowy- Aktivist. Czytelnicy mogą wybrać jedno z sześciu wydań regionalnych, a pobrany egzemplarz przesłać znajomym. Wbudowane w czasopismo linki przeniosą posiadaczy cyfrowego Aktivista bezpośrednio do stron internetowych poświęconych interesującym ich imprezom lub miejscom. Jednocześnie rozpoczęto dystrybucję Exklusiva, miesięcznika poświęconego, podobnie jak Aktivist, kulturze miejskiej. Tylko w marcu internauci mogą bezpłatnie pobrać najnowsze wydanie magazynu. Od numeru kwietniowego rozpocznie się regularna sprzedaż, a cyfrowy Exklusiv będzie tańszy o blisko 45% niż wersja papierowa.

Dla użytkowników i wszystkich miłośników komputerów Macintosh przeznaczony jest Macworld. Polska edycja pisma, wydawana przez IDG Poland, dostępna jest bezpłatnie. Macworld jest jednym z niewielu magazynów w kraju, ukazujących się wyłącznie w wersji cyfrowej. Dodatkowo użytkownicy Maców, którzy wcześniej nie korzystali z usług NetPress, nie będą musieli pobierać darmowej przeglądarki Zinio Reader, gdyż jest ona instalowana na wszystkich komputerach sygnowanych nadgryzionym jabłkiem. Czytelnicy mogą zamówić półroczną prenumeratę na www.netpress.pl. Kolejne egzemplarze magazynu pobierane są automatycznie na komputery subskrybentów.

Fanów cyfrowej muzyki MP3 zainteresuje z pewnością miesięcznik Playlista. Czytelnicy znajdą w nim porady dotyczące zakupu sprzętu oraz mogą zapoznać się z nowymi możliwościami, jakie dają im odtwarzacze plików muzycznych.

– Udostępnienie bezpłatnych wydań pozwoli użytkownikom naszego systemu na sprawdzenie, czym tak na prawdę jest Zinio. Wszyscy chętni mogą bezpłatnie przekonać się, jak wygodna jest prenumerata cyfrowych wydań. Każde wydanie jest dostarczane do czytelnika automatycznie, gdziekolwiek jest: w pracy, w domu, czy w podróży – komentuje Bartłomiej Roszkowski, dyrektor NetPress.

http://www.netpress.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry