NetSprint Toolbar dla Użytkowników Firefoxa

Opublikowano: 2 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma NetSprint.pl przygotowała toolbar dla osób korzystających z przeglądarki Firefox. Umożliwia on korzystanie z wyszukiwarki polskiego Internetu, zasobu 5 milionów grafik, encyklopedii i słowników PWN, a także kilku słowników języków obcych.

Pierwszy NetSprint Toolbar został udostępniony w maju 2004 roku w wersji dostępnej jedynie dla Internautów korzystających z Internet Explorera. W związku z bardzo szybko rosnącą grupą Użytkowników wyszukiwarki NetSprint korzystających z przeglądarki Firefox, Spółka podjęła decyzję o stworzeniu aplikacji również dla tych Użytkowników. W Polsce wg serwisu Ranking.pl korzysta z niej już 9,8% Internautów.

'Pod koniec ubiegłego roku z Firefoxa korzystało nieco ponad 4% Użytkowników NetSprint. Obecnie ta liczba zbliża się już do 11%. Zmiana ta oraz napływające zapytania Internatów o Toolbara w wersji pod Firefoxa zadecydowały o udostępnieniu przez nas kolejnej wersji NetSprint Toolbara i wyjściu naprzeciw oczekiwaniom nowych Użytkowników' – mówi Artur Banach – Prezes NetSprint.pl.

Główną funkcjonalnością Toolbara jest ułatwienie korzystania z wyszukiwarki internetowej NetSprint przeszukującej obecnie ponad 22 miliony stron www. Zgodnie z planami rozwojowymi Spółki ta liczba będzie szybko rosła.

Kolejne użyteczne funkcje to wyszukiwanie w bazie pięciu słowników językowych dostarczanej przez serwis Ling.pl. i bezpośredni dostęp do bazy ponad 80 tysięcy kompleksowo opracowanych haseł encyklopedycznych oraz do słowników języka polskiego, ortograficznego i słownika wyrazów obcych PWN.

Dostępna jest także wersja Toolbara Rodzinnego z automatyczną blokadą w wynikach wyszukiwania stron erotycznych i wulgarnych.

http://www.netsprint.pl/toolbar.html

Sylwester KozakNetSprint Toolbar dla Użytkowników Firefoxa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.