Newspond – nowy agregator aktualności

Serwis Mashable doniósł o uruchomieniu kolejnego agregatora aktualności, podobnego do Digga czy Wykopu. Różnica w tym przypadku polega na tym, że nowy projekt koncentruje się na doniesieniach z e-branży.
Dzięki Newspond użytkownicy mogą – po założeniu konta – dodawać do katalogu wyszukane przez siebie, ciekawe newsy. Pozostali internauci głosują na nie i w ten sposób promują je na stronie głównej serwisu. Kategorie linków są trzy: technologia, gry i nauka. Aktualności można przeglądać klikając w opcje „najnowsze”, „najpopularniejsze teraz”, „z wczoraj”, „z tygodnia” i tak dalej.

Newspond - nowy agregator aktualności 1

Mashable chwali nowy projekt – nie tylko za stylizowany na interfejs Mac OS wygląd. Serwis zbiera dobre recenzje za prostotę wykonania, przejrzysty podział na kategorie, nowoczesny system oceniania linków oraz narzędzie do przeglądania innych artykułów na ten sam temat (niezamieszczonych w Newspond).

Jedyną wadą jest brak kanałów RSS, które pozwoliłyby na bieżąco śledzić zmiany w poszczególnych kategoriach. Ten element zostanie jednak zapewne po jakimś czasie dodany.

Źródło: Mashable/Newspond

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry