Digg

Digg sprzedany firmie Betworks

Serwis Digg został sprzedany firmie technologicznej Betaworks. Z początkowych doniesień wynikało, że kwota transakcji opiewa na 500 tys. dolarów, ale ostatecznie mogła być znacznie wyższa.

Nowy Digg dla wszystkich

Po miesięcznych, zamkniętych testach, nowa wersja serwisu Digg została udostępniona dla wszystkich. Udoskonalony interfejs i funkcjonalności skupiają się na personalizacji dostępu do informacji.

Nowy Digg prawie jak Facebook?

Facebook’owa gorączka dotyka coraz większą ilość mniej lub bardziej popularnych serwisów internetowych. Nie inaczej jest w przypadku Digg’a, którego nowa wersja zostanie wkrótce wprowadzona. Oglądając udostępnione materiały można zapytać, czy chce być drugim Facebookiem?

Digg ogłasza testy swojej platformy reklamowej

Digg, popularny serwis, w którym użytkownicy mogą gromadzić, dzielić się i oceniać linki do interesujących treści, ogłosił, że w w ciągu kilku najbliższych dni rozpocznie testowanie własnej platformy reklamowej. Digg Ads ma być innowacyjnym produktem, który chce nakłonić korzystające z serwisu osoby do oceniania, które reklamy są według nich najlepsze.

Koniec z Internet Explorer 6 na epuls.pl

Serwis społecznościowy epuls.pl namawia swoich użytkowników do zaprzestania używania przeglądarki IE6. Akcja polega na informowaniu i premiowaniu osób, które porzucą starą przeglądarkę. Niewykluczone jest jednak zaprzestanie wspierania IE6 w kolejnych wersjach serwisu.

Facebook: prestiż za kredyty – co dalej?

Facebook testuje nową, wirtualną walutę nazywaną kredytami (credits). Ma być ona rozwinięciem działającego w ramach serwisu rynku wirtualnych podarunków. Jeśli nowa funkcjonalność zostanie wprowadzona na szeroką skalę, będzie można kupić kredyty i wysyłać je do swoich znajomych, którzy mogą w ten sposób budować swój „prestiż” (im więcej, tym lepiej) lub kupić za nie wirtualne prezenty. Na razie.

Słoik z poradami od Google

Google uruchomiło właśnie nowy serwis nazwany Tip Jar. Użytkownicy mogą w nim dodawać i oceniać czytane porady dotyczące radzenia sobie z pieniędzmi w skomplikowanych, kryzysowym środowisku. Digg w czasach recesji?

Przewiń do góry