Newsweek współpracuje z rankomat.pl

Od 19 października tygodnik Newsweek Polska, newsweek.pl oraz porównywarka ubezpieczeń rankomat.pl uruchamiają nowy serwis poświęcony tematyce ubezpieczeń komunikacyjnych. Pod adresem www.newsweek.pl/rankomat kierowcy będą mogli porównać oferty kilku towarzystw i wybrać najlepszą dla siebie polisę.

Newsweek.pl i rankomat.pl stworzyli serwis o ubezpieczeniach pod adresem www.newsweek.pl/rankomat, w którym można porównać i ocenić oferty ubezpieczenia samochodu. Strona jest przeznaczona szczególnie dla tych kierowców, którzy uważają, że przepłacają za ubezpieczenie swojego samochodu. Rankomat.pl prezentuje obecnie oferty 10 ubezpieczycieli i jest w trakcie przekonywania do pomysłu kolejnych towarzystw.

W przystępny sposób użytkownik serwisu może porównać oferty towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać najbardziej korzystną dla siebie polisę. W serwisie będzie również można znaleźć odpowiedzi na pytania związane z ubezpieczeniem samochodu – jak wybrać najbardziej optymalny pakiet, co wpływa na ceny OC i AC, jak uniknąć wyższych stawek. Serwis będzie także zawierał materiały dotyczące pojawiających się na rynku ofert i promocji ubezpieczeń komunikacyjnych.

Zależy nam na tym, aby użytkownik serwisu w przystępny sposób mógł dowiedzieć się jak najwięcej o ubezpieczeniach komunikacyjnych. Dzięki współpracy z Newsweek.pl mamy możliwość dotarcia z informacją do dużej grupy użytkowników samochodów i przekonania ich, że dzięki szybkiemu porównaniu ofert ubezpieczeniowych mogą zaoszczędzić nawet kilkuset złotych przy zakupie polisy. – mówi Wojciech Rabiej, szef porównywarki ubezpieczeń rankomat.pl.

Porównywarki ubezpieczeniowe są od kilku lat bardzo popularne w krajach Europy Zachodniej, a szczególnie w Wielkiej Brytanii, gdzie w 2008 roku w ten sposób sprzedano aż 60% nowych polis samochodowych. W całej Europie z podobnych porównywarek korzysta już 20 mln kierowców.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry