Niebawem IV Wirtualne Targi Edukacyjne

Studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe i MBA, wyjazdy zagraniczne, kursy językowe i e-learningowe, specjalistyczne szkolenia oraz wydawnictwa edukacyjne – to oferta IV Wirtualnych Targów Edukacyjnych, trwających od 14 do 16 września.

Już po raz czwarty na stronie www.targi.edu.pracuj.pl odbędą się Wirtualne Targi Edukacyjne, organizowane przez serwis Edu.pracuj.pl. – W targach może wziąć udział każdy. Nie ma biletów wstępu, nie trzeba płacić za dojazd. Na targi można wejść z każdego komputera, który posiada dostęp do Internetu – mówi Marcin Pietras, odpowiedzialny za organizację przedsięwzięcia.

Wśród prezentowanych na targach ofert edukacyjnych znajdą się propozycje dla licealistów, studentów i absolwentów oraz specjalistów z kilkuletnim stażem zawodowym.

– Uczniowie szkół średnich będą mogli zapoznać się z propozycjami szkół policealnych, jak również z ofertami studiów licencjackich i magisterskich – wymienia Marcin Pietras. – Na targach zaprezentują się także szkoły językowe, organizatorzy wyjazdów zagranicznych oraz kursów e-learningowych. Studenci i absolwenci odnajdą informacje dotyczące studiów uzupełniających i podyplomowych. Specjaliści dotrą do ofert kursów doskonalących umiejętności zawodowe, studiów MBA czy szkoleń przygotowujących do specjalistycznych certyfikatów.

Jak co roku, przestrzeń targowa zostanie podzielona na 11 wirtualnych stoisk – pokoi tematycznych (m.in. studia licencjackie, wyjazdy językowe, MBA). – Goście, którzy odwiedzą targi, uzyskają szczegółowe informacje o danej instytucji edukacyjnej i jej ofercie. Będą mogli obejrzeć prezentacje wybranych szkół i organizacji oraz poznać osoby, które wcześniej skorzystały z ich usług – wyjaśnia Marcin Pietras. – Podobnie jak na tradycyjnych targach, odwiedzający będą mogli porozmawiać z przedstawicielami wszystkich instytucji. W przestrzeni wirtualnej możliwość tego rodzaju kontaktu zapewnią czaty oraz forum.

Sponsorem głównym targów będzie Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, a sponsorami pokoi tematycznych – Worldwide School, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu oraz Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Patronat medialny obejmą: Onet.pl, Radiostacja, „Filipinka”, „Dlaczego”, „Gazeta dla Maturzystów” oraz Program Rządowy „Pierwsza Praca”.

http://www.targi.edu.pracuj.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top