Nieruchomości na Grono.net

Od tego tygodnia użytkownicy Grono.net mogą znaleźć na portalu ogłoszenia z branży nieruchomości. „Oferty.net” to kolejna zewnętrzna firma, która przygotowała specjalnie z myślą o Gronowiczach własną propozycję aplikacji.

Oferty.net umożliwiają wszystkim userom wyszukiwanie najciekawszych ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości bez opuszczania Grona. Propozycja skierowana jest do wszystkich zarejestrowanych osób, które zaakceptują aplikację. Automatycznie pojawi się ona w odpowiedniej zakładce menu głównego.

– Jest już połowa wakacji i wielu młodych ludzi rozpoczyna poszukiwania pokoju, lub wspólnie ze znajomymi domu do wynajęcia na okres szkoły, czy pracy rozpoczętej w nowym mieście. Szczególnie z myślą o tych osobach uruchomiliśmy na portalu nową funkcję, która ułatwi te poszukiwania – mówi Robert Rogacewicz, prezes Grono.net.
Oferty.net to jedna z największych baz ofert kupna i sprzedaży nieruchomości.  działająca już od dziesięciu lat na polskim rynku. Na stronie można znaleźć ponad milion stale aktualizowanych ogłoszeń zarówno osób prywatnych, jak deweloperów i biur nieruchomości. Od tego tygodnia, bezpośredni dostęp do nich będą mieli wszyscy użytkownicy Grona.

Wyszukiwarkę nowej funkcjonalności podzielono na kilka kategorii – pokoje, mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe i obiekty. Wystarczy podać szczegółowe preferencje i kliknąć „Szukaj”. Na stronie pojawią się wszystkie propozycje zgromadzone przez Oferty.net wraz ze zdjęciem, ceną i innymi niezbędnymi informacjami.

– Korzystając z nowej aplikacji  Gronowicze mają możliwość nie tylko wyszukania nieruchomości, według indywidualnych oczekiwań. Mogą ponadto zamieścić własne ogłoszenie korzystając z zakładki „Dodaj ogłoszenie” lub zgłosić za pomocą specjalnego formularza własnych preferencji. Formularz dostępny jest w zakładce „Zgłoś czego potrzebujesz” – dodaje Wojtek Sobczuk, współtwórca  Grono.net.

http://grono.net/dev/app/nieruchomosci

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top