Nissan wybrał system Axapta

Microsoft Business Solutions poinformował, że Nissan Poland Ltd. Sp. z o.o. wybrał system Microsoft Business Solutions-Axapta. Wdrożenie przeprowadzi partner Microsoft Business Solutions firma Bonair S.A.

Umowa na zakup i wdrożenie systemu pomiędzy firmami Nissan Poland Ltd. Sp. z o.o. i Bonair S.A. została zawarta w marcu 2003 roku. Realizacja projektu rozpoczęła się na początku kwietnia. Do końca 2003 roku planowane jest zakończenie wdrożenia w Centrali Nissan Poland oraz pilotażowe wdrożenia u trzech dealerów. Całkowite zakończenie projektu przewidziane jest w drugim kwartale 2004 roku.

System Microsoft Business Solutions-Axapta zostanie wdrożony w całej sieci dealerskiej Nissana, która składa się z 42 placówek. Z systemu będzie korzystało 250 jednoczesnych użytkowników on-line.

W ramach projektu zostanie uruchomiona kompleksowa funkcjonalność obejmująca standardowe moduły systemu Microsoft Business Solutions-Axapta. Dodatkowo zostaną zaprojektowane i wykonane dedykowane moduły specjalistyczne, m.in. moduł do obsługi serwisowej klientów w ramach sieci dealerskiej.

System Microsoft Business Solutions-Axapta zapewni pełną integrację sieci sprzedaży oraz usprawni wymianę informacji między centralą a siecią dealerską w czasie rzeczywistym.

„O wyborze Microsoft Business Solutions-Axapta zadecydowała ogromna elastyczność systemu i ogromne możliwości jego parametryzacji, unikalna na rynku forma sprzedaży rozwiązania wraz z kompletnym kodem źródłowym oraz doskonałe referencje firmy Bonair” – powiedział Paweł Kruszyński, IT Manager Nissan Poland Ltd. Sp. z o.o.

System będzie pracował w architekturze 3-warstwowej z wykorzystaniem platformy Citrix Metaframe XP, w trybie terminalowym na platformie Microsoft Windows 2000 Server i wykorzystywał bazę danych Oracle.

http://www.navision.com/pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top