NK łączy siły z Onet.pl

Portal informacyjny Onet.pl i serwis społecznościowy NK.pl postanowiły połączyć siły i zintegrować oferowane użytkownikom usługi.

NK łączy siły z Onet.pl 1

19 marca w oficjalnym komunikacie wydanym przez Onet.pl i NK.pl poinformowano o zintegrowaniu usługi Zapytaj.onet.pl z serwisem społecznościowym NK.pl. Współpraca polega na połączeniu usług obu serwisów w ten sposób, że użytkownicy zarejestrowani w serwisie NK.pl będą mogli logować się w Zapytaj.onet.pl z wykorzystaniem tych samych danych – loginu i hasła. Ułatwieniem dla użytkowników drugiego z serwisów będzie otrzymanie konta w NK.pl.

Serwis Onet.pl aktywnie współpracuje z mediami społecznościowymi. Niedawno ogłosił on integrację z serwisem Facebook. Oba partnerstwa według właścicieli Onet.pl mają pomóc w bardziej skutecznej dystrybucji treści.

W serwisie Zapytaj.Onet.pl jest zarejestrowanych około 1,6 mln użytkowników, którzy zadali dotychczas 13 mln pytań, uzyskując na nie 170 mln odpowiedzi – powiedział Marcin Langowski, zastępca dyrektora portalu ds. innowacji. Dziennie zadawanych jest w serwisie 20 tys. nowych pytań, publikowanych jest 160 tys. odpowiedzi. W Zapytaj.onet.pl prowadzonych jest 33 tys. klubów tematycznych. Użytkownicy aktywnie uczestniczą w życiu portalu, na co wskazuje na przykład rekordowy użytkownik, który udzielił ponad 20 tys. odpowiedzi.

Z perspektywy serwisu społecznościowego NK.pl zawiązane partnerstwo ma umożliwić użytkownikom korzystanie z funkcji interakcji i dzielenia się treścią. NK wdraża w życie strategię ekspansji na nowe obszary.

Współpraca z Onetem ma służyć zarówno wykorzystywaniu potencjału naszego portalu, jak też jego skutecznemu rozwojowi – dodał Marek Ziółkowski z NK.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry