Nokaut.pl uruchamia porównywarkę produktów finansowych

Porównanie oferty ponad 40 banków, setki kredytów, kart kredytowych, kont osobistych, lokat poddanych szczegółowej i niezależnej analizie. Fakty, liczby, fachowe porady zamiast haczyków, gwiazdek lub uroku pośrednika finansowego. Wstępna ocena profilu kredytowego w kilka chwil, setki alternatywnych rozwiązań, kalkulatory behawioralne umożliwiające indywidualne porównanie produktów finansowych, lista niezbędnych dokumentów i możliwość złożenia wniosku o wybrany produkt on-line. To wszystko można już znaleźć pod adresem finanse.nokaut.pl.

Serwis, który wystartował w styczniu 2010, ma być jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie porównywarek produktów i usług finansowych w polskim internecie. Misją nowego serwisu porównywarki cen Nokaut.pl jest dostarczenie narzędzia, dzięki któremu każdy użytkownik Internetu będzie mógł poddać niezależnej ocenie produkty finansowe oferowane przez instytucje finansowe w Polsce i co najważniejsze – wybrać odpowiedni dla siebie kredyt, kartę, konto lub lokatę.

Oparta o rozwiązania partnera technologicznego – serwis finansowysupermarket.pl – porównywarka jest nie tylko miejscem gdzie sprawdzimy najkorzystniejsze oferty. Wbudowane kalkulatory i mechanizmy oceny kredytowej – opracowane we współpracy z oferującymi je bankami i instytucjami – wskażą najkorzystniejsze rozwiązanie i np. przedstawią rzeczywiste miesięczne koszty obsługi kredytu – powiększone o prowizje, ubezpieczenia wyliczone w oparciu o wiek, dochody czy wielkość rodziny. Analitycy serwisu zapewniają szczegółowe informacje w zakresie opłat, prowizji i wszystkich pozostałych istotnych elementów każdego analizowanego produktu finansowego.

Obecnie instytucje finansowe w Polsce oferują ogromną liczbę produktów bankowych, ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych. Wybór odpowiedniego kredytu, karty, konta lub innego produktu finansowego wymaga więc sporej wiedzy oraz czasu. Klienci często gubią się w gąszczu ofert, promocji i “gwiazdek” – korzystają na tym instytucje finansowe, którym łatwiej sprzedaje się “ładnie opakowane” marketingowo produkty. Ubiegłoroczny raport Komisji Europejskiej wskazuje na mało zadowalające standardy obsługi finansowej przez polskie banki – są one jednymi z najdroższych w Unii.

Dzięki finanse.nokaut.pl łatwo można zweryfikować własny profil kredytowy, co umożliwi porównywarce szybkie i precyzyjne wyszukanie tylko tych ofert, z których użytkownik faktycznie może skorzystać. Funkcjonalność porównania produktów finansowych z uwzględnieniem profilu kredytowego – oferowana przez najbardziej zaawansowane serwisy finansowe w Wielkiej Brytanii czy USA – zostanie zaoferowana również użytkownikom polskiego Internetu. Zamiast tracić czas w bankowej kolejce, kluczyć pomiędzy pośrednikami – wybierającymi często produkty o najwyższej prowizji – w kilka chwil wyślemy wniosek on-line, który poddany zostanie weryfikacji ze strony banku. Wykorzystanie najnowszych technologii ochrony danych gwarantuje, że nasze dane trafią jedynie do instytucji finansowej dla której były przeznaczone.

Istotnym gwarantem jakości usług oferowanych przez finanse.nokaut.pl wraz z partnerem technologicznym finansowysupermarket.pl jest pozytywna weryfikacja i ocena serwisu przez Polską Agencje Rozwoju Przedsiębiorczości. Oznacza to, że usługi oferowane w ramach serwisu zostały docenione jako innowacyjne narzędzie ułatwiające mieszkańcom Unii Europejskiej w korzystaniu z produktów i usług finansowych.

Wierzymy w to, że nasza porównywarka, dzięki zespołowi analityków oraz zapleczu technologicznemu, spełni oczekiwania użytkowników, a pole do popisu jest spore. Jak wiadomo bardzo mały odsetek Polaków jest na bieżąco z produktami finansowymi oferowanymi przez polskie banki. Dla nas jest to okazja by wykorzystać potencjał technologiczny, który posiadamy i stworzyć najbardziej zaawansowaną, a jednocześnie prostą w obsłudze porównywarkę dla tych wszystkich, którzy nie mają czasu ani ochoty samemu przedzierać się przez setki ulotek, gwiazdek i umownych haczyków. Niezależny i zawsze aktualny serwis oferuje znacznie więcej niż tradycyjny pośrednik. – powiedział Tomasz Maj, eCommerce Director serwisu Nokaut.pl.

finanse.nokaut.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry