Nokia E75 z bezpłatną nawigacją w Vobis

Nokia wprowadziła na polski rynek najnowszy model telefonu biznesowego Nokia E75. Premierowy smartphone powstał z myślą o ludziach aktywnych, dla których Internet, a także nawigacja samochodowa stały się podstawowymi narzędziami pracy i rozrywki. Kupując ten telefon w salonie Vobis, otrzymamy dodatkowo trzymiesięczny dostęp do nawigacji GPS bez dodatkowych opłat.

Nokia E75 to telefon, który charakteryzuje się nie tylko oryginalnym designem, ale również innowacyjnymi rozwiązaniami. Nowy, rozbudowany interfejs poczty e-mail, przygotowano z myślą o wszystkich, którzy często podróżują, ale nie chcą tracić kontaktu ze skrzynką pocztową. Kompleksową obsługę e-mailową dopełnia aplikacja Microsoft Messaging. Smukła i wygodna obudowa oraz nowoczesna, wysuwana z boku klawiatura zapewniają swobodne korzystanie z poczty oraz multimediów. Nowy telefon fińskiego producenta doskonale sprawdzi się również jako mały komputer. Odpowiednią rozrywkę zapewnią nam m.in.: szybki Internet, radio FM, wysokiej jakości odtwarzacz mp3, ciekawe gry czy aparat fotograficzny z matrycą 3,2 Mpix.

nokia-e75_black_05a

Tylko w sklepach Vobis Nokia E75 od 9 kwietnia br. dostępna jest z bezpłatną, trzymiesięczną licencją pełnej nokia-e75_black_01-1nawigacji, dzięki której w łatwy sposób możemy znaleźć miejsce docelowe, idąc pieszo lub jadąc samochodem. W zestawie znajduje się aplikacja Nokia Maps, która oferuje bardzo szybką funkcję wyznaczania tras, łatwy rozkład funkcji, m.in. wybór widoków nawigacji. Aplikacja przystosowana jest również do nawigacji pieszej, prowadząc użytkownika z punktu A do wyznaczonego punktu B przy użyciu wizualnych wskazówek.

Aplikacja Nokia Maps pokrywa 100% terenu Polski, w tym ok. 650 tysięcy km dróg, cyfrowe odwzorowanie terenu i jego wysokości, informacje o obowiązujących ograniczeniach prędkości oraz ok. 80 tysięcy miejsc POI (punktów zainteresowań), pogrupowanych w kilkudziesięciu kategoriach.

Nokia E75 z bezpłatną, trzymiesięczną licencją na nawigację dostępna w sklepach Vobis od 9 kwietnia 2009 w cenie 2199 zł

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top