Nokia i Tlenofon ułatwiają internetowe połączenia głosowe

Nokia udostępnia swoim użytkownikom aplikację do prostej konfiguracji połączeń telefonii internetowej (VoIP) w usłudze Tlenofon. o2.pl, dostawca usługi Tlenofon, jako pierwszy w Polsce wprowadza ułatwienia w konfiguracji telefonii internetowej na terminalach Nokia.

Tlenofon to usługa, która pozwala prowadzić tanie rozmowy telefoniczne za pomocą Internetu bez konieczności włączania komputera. Dzięki niej można dzwonić zarówno na numery stacjonarne, jak i komórkowe. Uruchomienie usługi nie wymaga abonamentu i opłat instalacyjnych. Rozmowy wewnątrz sieci są darmowe, a połączenia poza nią mają konkurencyjną cenę w stosunku do innych operatorów. Cennik dostępny jest pod adresem: www.tlenofon.pl/cennik.php. Wraz z usługą dołączany jest darmowy numer stacjonarny, który można wybrać spośród 43 stref, darmowa poczta głosowa oraz bezpłatny numer faksu.

Tlenofon pozwala na obniżenie kosztów krajowych i międzynarodowych połączeń telefonicznych. Wystarczy, że użytkownik jest podłączony do Internetu lub przebywa w zasięgu WiFi. Aby rozpocząć korzystanie z usługi Tlenofon oraz skonfigurować telefon Nokia wystarczy wejść na stronę www.tlenofon.pl lub na www.nokia.pl/produkty/technologie/VoIP i pobrać za darmo aplikację konfiguracyjną. W pakiecie użytkownik otrzyma również oprogramowanie zapewniające automatyczny wybór najszybszej metody transmisji danych. Aplikacja automatycznie przełącza telefon między wcześniej zdefiniowanymi punktami dostępu WiFi np. w domu lub w pracy. Przekierowanie transmisji danych do sieci 2G/3G również następuje automatycznie, w momencie, gdy użytkownik opuści zasięg WiFi. Dzięki temu niezależnie od lokalizacji numer Tlenofonu jest zawsze dostępny, a połączenia są darmowe w zasięgu bezpłatnych punktów WIFI lub płatne wg stawki za transmisję danych operatora komórkowego w zasięgu 2G/3G.

Aby korzystać z Tlenofonu za pomocą telefonu komórkowego wystarczy posiadać kompatybilne urządzenie Nokia i przebywać w zasięgu bezprzewodowego Internetu. Aplikacja ułatwiająca konfigurację kompatybilna jest z wybranymi terminalami Nokia S60 3rd edition: E51, E60, E61, E61i, E63, E65, E66, E70, E71, N80, N81, N95, N95 8GB, N82.

www.tlenofon.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top