Nokia Studio Garaż w Gadu Radio

W Gadu Radio, internetowej stacji radiowej należącej do grupy Gadu-Gadu, trwa obecnie kampania Nokia Studio Garaż – projektu promującego młodych, niezależnych artystów. Na potrzeby akcji stworzona została specjalna stacja radiowa dedykowana marce – „Nokia Studio Garaż”, a wspierają ją pozostałe media Gadu-Gadu. Kampania stanowi część internetowych działań promocyjnych Nokia. Zaplanował ją dom mediowy Mediacom. Akcja potrwa do 30 września.
Kampania Nokia Studio Garaż w mediach Gadu-Gadu opiera się przede wszystkim na platformie Gadu Radio, w której stworzona został specjalna stacja radiowa „Nokia Studio Garaż”. Wśród  emitowanych utworów z gatunku R’n’B, hip-hop, rock i elektro znajdują się także piosenki uczestników konkursu Studio Garaż.

Nokia nie tylko zadecydowała o profilu muzycznym własnego radia, ale także posiada na wyłączność jego przestrzeń reklamową. Silnym wsparciem dla stacji „Nokia Studio Garaż” jest emisja w czasie trwania całej kampanii spotu startowego  (reklama emitowana każdorazowo po włączeniu określonego kanału w Gadu Radio).

Do kanału została przypisana podstrona na www.gaduradio.pl oraz specjalny numer Gadu-Gadu – 5220, który jest jednocześnie oznaczeniem jednego z najnowszych telefonów muzycznych Nokia. Pod tym samym numerem znajdziemy w serwisie MojaGeneracja.pl profil kanału ze specjalną „skórką” oraz aktywnie prowadzonym blogiem.

Akcję promocyjną w Gadu Radio wspierają także standardowe formy reklamowe dostępne w mediach należących do Gadu-Gadu oraz niestandardowy branding w serwisie Muzango.pl.

Po kilku dniach od startu kampanii słuchalność kanału wynosi ponad 3000 słuchaczy dziennie.

Własne stacje radiowe cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. W Gadu Radio mogliśmy słuchać już między innymi Orange Music, Mamma Mia czy Puma Jamaica.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry