Nokie Lumia do zgarnięcia na TechCampie

Opublikowano: 7 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Już za tydzień trzecia edycja krakowskiego barcampu. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa – wygrać można jedną z dwóch Nokii Lumia.

Nokie Lumia do zgarnięcia na TechCampie 1Aby mieć szansę na wygraną należy dokonać bezpłatnej rezerwacji na wydarzenie poprzez formularz na stronie www.techcamp3.evenea.pl, a potem zjawić się na technologicznej uczcie w LizardKingu.

Potrzebne będzie także kreatywne myślenie, wyczucie rynku i doskonałe poruszanie się po zakamarkach nowych technologii. Każdy z uczestników TechCamp #3 dostanie czas do 13 kwietnia na stworzenie nowatorskiej aplikacji na Windows Phone. Po tej dacie, jury konkursu wybierze dwóch autorów programów, do których powędrują nagrody w postaci Nokii Lumia – informują organizatorzy.

Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowali dla uczestników. 14 marca na techcampowej scenie pojawi się ewangelista Microsoft – Bartłomiej Zass, Michał Zając z Compendium Centrum Edukacyjne oraz Anna Godek-Biniasz w barwach iPlacement. Dyskusja pomiędzy ekspertami i pasjonatami rozwiązań mobilnych dotyczyć ma tematu przyszłości Windows Phone. Organizatorzy przewidują też pizzę i darmowe piwo dla najbardziej aktywnych.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.techcamp.pl. Nasza redakcja objęła imprezę patronatem medialnym.

Dawid ZarazińskiNokie Lumia do zgarnięcia na TechCampie

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.