Nokie Lumia do zgarnięcia na TechCampie

Już za tydzień trzecia edycja krakowskiego barcampu. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa – wygrać można jedną z dwóch Nokii Lumia.

Nokie Lumia do zgarnięcia na TechCampie 1Aby mieć szansę na wygraną należy dokonać bezpłatnej rezerwacji na wydarzenie poprzez formularz na stronie www.techcamp3.evenea.pl, a potem zjawić się na technologicznej uczcie w LizardKingu.

Potrzebne będzie także kreatywne myślenie, wyczucie rynku i doskonałe poruszanie się po zakamarkach nowych technologii. Każdy z uczestników TechCamp #3 dostanie czas do 13 kwietnia na stworzenie nowatorskiej aplikacji na Windows Phone. Po tej dacie, jury konkursu wybierze dwóch autorów programów, do których powędrują nagrody w postaci Nokii Lumia – informują organizatorzy.

Ale to nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowali dla uczestników. 14 marca na techcampowej scenie pojawi się ewangelista Microsoft – Bartłomiej Zass, Michał Zając z Compendium Centrum Edukacyjne oraz Anna Godek-Biniasz w barwach iPlacement. Dyskusja pomiędzy ekspertami i pasjonatami rozwiązań mobilnych dotyczyć ma tematu przyszłości Windows Phone. Organizatorzy przewidują też pizzę i darmowe piwo dla najbardziej aktywnych.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.techcamp.pl. Nasza redakcja objęła imprezę patronatem medialnym.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry