Norbsoft działa również w marketingu mobilnym

Opublikowano: 11 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Norbsoft, producent oprogramowania mobilnego, poszerza działalność o usługi marketingu mobilnego i oferuje kompleksową realizację projektów, począwszy od strategii, poprzez planowanie i doradzanie, po zakup mediów mobilnych.

Norbsoft

Zauważyliśmy, że na rynku jest nisza jeśli chodzi o agencje specjalizujące się w mobile i mające do tego własne zaplecze technologiczne. Norbsoft wywodzi się z projektowania, produkcji, testów i dystrybucji aplikacji na smartfony i tablety. Teraz poszerzamy spectrum możliwości również o strategię, planowanie i zakup mediów mobilnych. Chcemy, aby nasi Klienci otrzymali pełną i kompleksową usługę – powiedziała Mariola Szypszak, dyrektor ds. rozwoju.

Norbsoft zajmuje się przede wszystkim tworzeniem oprogramowania na platformy mobilne. Firma stworzyła ponad 100 aplikacji przeznaczonych na rynek masowy i 50 aplikacji przeznaczonych dla biznesu

Sylwester KozakNorbsoft działa również w marketingu mobilnym

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.