Norbsoft przejmuje i zakłada nowe studio deweloperskie

Spółka Norbsoft przeprowadziła kolejną akwizycję, zakończoną powstaniem studia deweloperskiego App2you.

app2you_NorbsoftStudio powstało w wyniku przejęcia twórców aplikacji mobilnych DBEST oraz powołania wspólnie ze spółką Norbsoft nowej spółki o nazwie App2you. Prezesem App2you został Marcin Bieda, dotychczas prowadzący własną działalność w zakresie produkcji aplikacji mobilnych pod marką DBEST, członkami zarządu zostali Mariola Szypszak i Tomasz Witt (obecnie zaangażowani w zarządzanie spółkami Norbsoft i mobiCreative). Udziałowcami spółki są: Norbsoft (60 proc.), agencja marketingowa mobiCreative (10 proc.) oraz Marcin Bieda (30 proc.).

Przejęcie śląskiego studia developerskiego, specjalizującego się w produkcjach aplikacji B2C, zwiększa możliwości produkcyjne grupy Norbsoft, a także ułatwia poszukiwania nowych programistów z kolejnego rejonu w Polsce. W przyszłym roku planujemy podjąć podobne działania wobec podmiotu zagranicznego, ale za wcześnie na szczegóły – powiedział Tomasz Witt, prezes zarządu Norbsoft.

Norbsoft jest producentem i dystrybutorem oprogramowania przeznaczonego na urządzenia mobilne, który od 2003 roku tworzy aplikacje dla klientów w Polsce i zagranicą.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top