Notebook Toshiba Satellite A200 Select

Najmocniejsza i najbardziej zaawansowana konfiguracja notebooka Toshiba dostępna jest wyłącznie w ofercie sklepów Vobis. Specjalnie zaprojektowana, limitowana obudowa ma gwarantować unikalność i wyjątkowość tego notebooka.
Toshiba Satellite A200 Select wyposażony jest w dedykowaną kartę grafiki z 256MB RAM, dwa twarde dyski o łącznej pojemności 400GB, dwurdzeniowy procesor Intel oraz odtwarzacz HD DVD. Podświetlany, wielofunkcyjny touchpad, wbudowana kamera internetowa oraz wysokiej klasy głośniki mają zapewnić komfort użytkowania.

Notebook Toshiba Satellite A200 Select 1

W grudniu w prezencie od Mikołaja Vobis proponuje 3 produkty w cenie 1 –  notebook wraz ze specjalnymi dodatkami – przenośnym urządzeniem multimedialnym oraz  pamięcią FlashDrive.

Cena:  6999 z VAT.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry