Novell Sentinel 6 już w sprzedaży

Firma Novell poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży na całym świecie oprogramowania Sentinel 6 — systemu nowej generacji do zarządzania zabezpieczeniami i zdarzeniami w czasie rzeczywistym.
Oprogramowanie Sentinel 6 firmy Novell jest znacznie rozszerzoną wersją poprzedniego produktu z tej serii.
Zawiera on szereg nowych funkcji, m.in.:
– uproszczoną infrastrukturę zarządzania źródłami zdarzeń ułatwiającą wdrożenie oprogramowania i korzystanie z niego,
– udoskonalone mechanizmy zarządzania przepływem pracy i śledzenia działań zaradczych, zapewniające większą elastyczność w sytuacjach naruszenia zabezpieczeń lub zgodności z przepisami,
– wydajniejsze monitorowanie zabezpieczeń i zmniejszenie ryzyka poprzez rozbudowany mechanizm badania korelacji,
– lepszą integrację z rozwiązaniami do zarządzania tożsamością Novell Identity Manager i Novell Access Manager, tworząc wraz z nimi kompleksowy, zautomatyzowany system bezpieczeństwa i zachowania zgodności infrastruktury informatycznej z przepisami.

Novell Sentinel 6 jest oprogramowaniem klasy korporacyjnej, które umożliwia automatyzację procesów gromadzenia, analizowania i raportowania przypadków naruszenia zabezpieczeń i zgodności z założeniami oraz reagowania na nie. Rozwiązanie to zapewnia zintegrowany widok zdarzeń w skali całego przedsiębiorstwa, łącząc w ramach jednej konsoli bieżące informacje z urządzeń, aplikacji i nadzoru osobistego. Umożliwia administratorowi podejmowanie szybkich decyzji po wykryciu naruszenia. Ułatwia też atestowanie zgodności z przepisami i zapewnia pomoc przy audycie wewnętrznym.

www.novell.com/sentinel

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top