Novem otwiera oddział w Warszawie

Novem, jeden z głównych graczy na rynku reklamy rozliczanej za efekt, otwiera w Warszawie biuro sprzedaży. Jego szefem będzie nowy dyrektor sprzedaży spółki – Jarosław Bułka.

Po niecałych dwóch latach od rozpoczęcia działalności, Novem obsługuje ponad sześćdziesięciu klientów. Chcąc wzmocnić swą pozycję na rynku, Novem, której główna siedziba mieści się w Krakowie, otwiera oddział w Warszawie.

– Otwarcie warszawskiego biura to kolejny ważny krok w rozwoju firmy. Jestem przekonany, że teraz dodatkowo podniesiemy standard obsługi naszych klientów oraz dotrzemy z naszą ofertą do szerokiego grona nowych reklamodawców – mówi Jacek Pasławski, prezes Novem.

Organizacją warszawskiego biura zajmie się nowy dyrektor sprzedaży Novem – Jarosław Bułka.

Jarosław Bułka swoją karierę zawodową rozpoczynał na stanowisku wicedyrektora ds. finansowych w firmie brokerskiej BTM. Pracował również jako kierownik Biura Obsługi Klienta w Leasing Management, account manager w Broker FM oraz dyrektor biura reklamy serwisu www.expander.pl. Do Novem przyszedł z Polskapresse, gdzie zajmował stanowisko menadżera ds. e-commerce. W ramach obowiązków zajmował się działaniami e-commerce i programami afiliacyjnymi serwisów należących do grupy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top