Novem otwiera oddział w Warszawie

Novem, jeden z głównych graczy na rynku reklamy rozliczanej za efekt, otwiera w Warszawie biuro sprzedaży. Jego szefem będzie nowy dyrektor sprzedaży spółki – Jarosław Bułka.

Po niecałych dwóch latach od rozpoczęcia działalności, Novem obsługuje ponad sześćdziesięciu klientów. Chcąc wzmocnić swą pozycję na rynku, Novem, której główna siedziba mieści się w Krakowie, otwiera oddział w Warszawie.

– Otwarcie warszawskiego biura to kolejny ważny krok w rozwoju firmy. Jestem przekonany, że teraz dodatkowo podniesiemy standard obsługi naszych klientów oraz dotrzemy z naszą ofertą do szerokiego grona nowych reklamodawców – mówi Jacek Pasławski, prezes Novem.

Organizacją warszawskiego biura zajmie się nowy dyrektor sprzedaży Novem – Jarosław Bułka.

Jarosław Bułka swoją karierę zawodową rozpoczynał na stanowisku wicedyrektora ds. finansowych w firmie brokerskiej BTM. Pracował również jako kierownik Biura Obsługi Klienta w Leasing Management, account manager w Broker FM oraz dyrektor biura reklamy serwisu www.expander.pl. Do Novem przyszedł z Polskapresse, gdzie zajmował stanowisko menadżera ds. e-commerce. W ramach obowiązków zajmował się działaniami e-commerce i programami afiliacyjnymi serwisów należących do grupy.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry