Nowa aplikacja Onetu na iPhone

Przygotowana przez Onet nowa aplikacja newsowa znajduje się na pierwszym miejscu pod względem ilości pobrań w serwisie iTunes w kategorii News. W ciągu pierwszego tygodnia od jej udostępnienia pobrało ją kilka tysięcy użytkowników telefonów iPhone.

Aplikacja Onet.pl Wiadomości umożliwia dostęp do najważniejszych treści i wszystkich usług portalu. Wiadomości zostały podzielone wg czterech kategorii tematycznych: Wiadomości, Biznes, Sport oraz Rozrywka. Dla każdej z nich aplikacja pobiera dziesięć najnowszych artykułów publikowanych w portalu oraz umożliwia przeglądanie starszych wiadomości.

Do aplikacji dodano dwie funkcje:

  • Giełda – dostęp do wszystkich aktualnych notowań giełdowych na warszawskiej GPW wraz z wykresami (indeksy polskie i światowe, akcje, obligacje oraz  opcje „futures”) wzbogacona o wyszukiwarkę wszystkich walorów giełdowych;
  • Wyniki na żywo – pozwalające oglądać na bieżąco wyniki aktualnie trwających rozgrywek z różnych dyscyplin sportowych (piłka nożna, piłka ręczna, tenis, koszykówka, sporty motorowe, hokej na lodzie, baseball itd.).

Jest to kolejna oferta Onetu w stronę użytkowników iPhone. Tuż przed jego polską premierą w ubiegłym roku przygotowano specjalną wersję strony OnetLajt dedykowaną dla tego telefonu. Była to pierwsza polska strona dedykowana do przeglądania w przeglądarce Safari.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry