Nowa kampania EPSON

Opublikowano: 23 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja reklamowa AHA stworzyła niekonwencjonalną kampanię reklamową dla marki EPSON pod hasłem „Kolorowe obrazy życia w każdej postaci”.

W marcu ruszyły intensywne działania reklamowe dla brandu EPSON.
Działania mają budować świadomość marki EPSON, jako czołowego
producenta sprzętu do przetwarzania obrazu. Kampania pojawi się w radiu, prasie fotograficznej i komputerowej.

Zarówno spoty radiowe, jak i motywy drukowane w dowcipny sposób namawiają konsumentów do uwiecznienia niezwykłych sytuacji, które przecież mogą przytrafić się nam codziennie. Potrzebny do tego specjalistyczny sprzęt znajdziemy w ofercie firmy EPSON.

W pierwszej części kampanii, użyte w prasie motywy przedstawiają zdjęcia przeciętnych ludzi. Druga część kampanii prasowej skupia się na precyzyjnym pokazaniu oferty produktowej EPSON. Te działania kierowane są przede wszystkim do ostatecznego konsumenta, czyli do fotografików amatorów jak i profesjonalistów.

Spoty radiowe emitowane są w RMF FM od 25 marca. Kampania radiowa potrwa przez pięć tygodni. Emisja motywów prasowych rozpoczyna się z końcem marca i potrwa do końca września 2004 r. Tytuły wykorzystane na potrzeby kampanii to: Chip, Computerworld, Enter, Komputer Świat, Komputer Świat Ekspert, Komputer Świat Twój Niezbędnik, PC World Komputer.

Kampania w prasie branżowej będzie trwała od marca do września 2004 r. Tytuły w których ukażą się reklamy to: Chip, Computer Reseller News, DigiCam, Enter, Foto, Foto Kurier, Fotografia Cyfrowa, PC World Komputer, Pozytyw, Twój Magazyn Fotograficzny.

Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy HMS Carat.

http://www.aha.com.pl

Sylwester KozakNowa kampania EPSON

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.